امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بازار گرین بلت

بازار گرین بلت

خرید کردن در سفر یکی از محبوب ترین فعالیت ها به شمار می آید به همین جهت در شهر های توریستی نظیر مانیل مراکز خرید لوکس بسیاری تأسیس شده اند که یکی از آن ها بازار گرین بلت می باشد و ما در این مقاله قصد داریم این مرکز خرید، فروشگاه ها و امکانات موجود در آن را بررسی کنیم. بنابراین اگر قصد سفر به شهر مانیل را دارید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا بازار گرین بلت را به شما معرفی کنیم.
بازار گرین بلت در واقع یکی از بهترین و لوکس ترین بازار ها و مراکز خرید شهر مانیل به شمار می آید و سالانه افراد بسیاری از این مجموعه بازدید و خرید می کنند.
این مجموعه تفریخی-تجاری زیر مجموعه آیالا مالز بوده و یکی از کامل ترین مراکز تفریحی موجود در کشور فیلیپین محسوب می شود.
در بازار گرین بلت فروشگاه های متعددی در زمینه های مختلف در حال فعالیت هستند و گردشگران می توانند تمامی اقلام و اجناس مورد نیاز خود را از فروشگاه های موجود در این مرکز تجاری خریداری کنند.
علاوه برفروشگاه های بسیار دراین مجموعه کافه ها و رستوران های متعددی نیز برای ارائه خدمات به گردشگران و بازدید کنندگان در نظر گرفته شده است و گردشگران تور مانیل در هنگام بازدید از این مجموعه می توانند ساعاتی را نیز به استراحت در رستوران ها و کافه های مرکز خرید گرین بلت بگزرانند همچنین باید بدانید که در این مرکز خرید لوکس سه سالن سینمای بسیار مدرن وجود دارد که در آن ها انواع فیلم های روز دنیا و همچنین فیلم های فیلیپینی اکران می شود.
اگر از علاقمندان به خرید از برند ها ی معتبر دنیا هستید باید بدانید که برند های بساری در بازار گرین بلت دارای نمایندگی می باشند. برخی از آن ها عبارتند از گوچی، کوکو، ورساچه، آدیداس و غیره.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور مانیل برای گردشگران مفید واقع شود.

درج نظر