امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید گرند کانال ماکائو

مرکز خرید گرند کانال ماکائو

در شهر ماکائو تعدادی مرکز خرید معروف وجود دارد که بزرگترین آن ها مرکز خرید گرند کانال ماکائو می باشد. در این مرکز خرید، می توانید ونیز را در دل کشور چین به نظاره بنشینید. این مرکز خرید مدرن در سال 1999 در زمینی به مساحت حدود 9 هکتار در شهر ماکائو ساخته شده است و طراحی خاص آن که شبیه به سازه های اروپایی می باشد، بسیاری از توریست ها را مجذوب خود کرده است.
مرکز خرید گرند کانال ماکائو با معماری و نورپردازی های بسیار زیبایی که دارد، همچون نگینی در شهر ماکائو می درخشد. این مرکز خرید وسیع دارای حدود 350 فروشگاه می باشد که گردشگران تور ماکائو می توانند هر آن چه که مدنظر دارند را با قیمتی مناسب در این مکان خریداری کنند. برندهای معروفی همچون: پرادا، دیور، شنل، گوچی و غیره در این مرکز خرید گسترده شعبه دارند که می توانید از از اجناس باکیفیت آن ها خریداری کنید.
طلا و جواهرات گرانبها از اهمیت ویژه ای در این شهر برخوردار بوده و به همین دلیل تمامی فروشگاه هایی که در این مرکز خرید به فروش طلا می پردازند، گواهی نامه معتبری ارائه می دهند. یک نکته جالب که در مورد مرکز خرید گرند کانال وجود دارد این است که، همه روزه در آن موسیقی زنده پخش می شود که این موزیک آرامش بخش، گوش گردشگران تور ماکائو را به هنگام گشتن در نقاط مختلف پاساژ و خرید کردن نوازش می دهد. در سال 2008 استقبال بی نظیر 20 میلیونی در گرند کانال صورت گرفت که در پی آن گردش اقتصادی خوبی در شهر انجام شد.
تعدادی رستوران نیز در این مکان وجود دارد که گردشگران تور چین می توانند از غذاهای بومی و لذیذ آن ها سفارش دهند و در مکانی با چشم انداز فوق العاده میل کنند. بازدید از این پاساژ برای هر گردشگری جذاب است.

درج نظر