مرکز خرید وست فیلد وارینگا

خرید کردن همواره بخش بسیار جذابی از سفر می باشد که طرفداران خاص خودش را دارد. علی الخصوص امکان ندارد شما به کشور استرالیا و شهر سیدنی بروید و دست خالی از آن بازگردید. یکی از بهترین مراکز خریدی که در شهر سیدنی توجه ها را به خود جلب نموده، مرکز خرید وست فیلد وارینگا می باشد.
این مرکز خرید چند سال قبل مورد بازسازی قرار گرفت که در طی آن حدود 300 میلیون هزینه در پی داشت. امروزه وست‌ فیلد وارینگا مال 270 مغازه را در خود جای داده که هر یک اقلام گوناگونی مانند: البسه، کیف، کفش، لباس ورزشی و لوازم خانگی را برای فروش عرضه می کنند، همچنین برندهایی نظیر: تارگت، دیوید جونز و زارا نیز در آن وجود دارد که علاقه مندان می توانند آن ها را خریداری کنند. بخشی از این مرکز خرید سرباز و بخشی دیگر سرپوشیده می باشد. به هنگام ورود به این مرکز خرید آبنمایی قابل مشاهده بوده، که طراوت خاصی را به محیط بخشیده است.
مرکز خرید وست فیلد وارینگا در شمال این شهر واقع شده و با امکانات خوبی که دارد یه روز به یادماندنی را برای گردشگران تور سیدنی به ارمغان می آورد. از امکانات این مرکز خرید می توان به سینما، زمین بازی کودکان، سرویس بهداشتی، تعدادی فودکورت و پارکینگ رایگان اشاره کرد. در فودکورت های این مرکز خرید، غذاهای لذیذ و خوشمزه ای سرو می شود که گردشگران و توریست های تور سیدنی می توانند از آن ها سفارش داده و در فضایی دلنشین میل کنند. زمین بازی کودکان نیز محیط مناسبی برای تفریح آن ها به حساب می آید و گردشگران تور استرالیا می توانند کودکان خود را به آنجا برده و با آرامش خاطر به خرید بپردازند. بعد از خرید، امکان دیدن یک فیلم خوب در سینمای پاساژ برای شما فراهم است که می توانید به آن مراجعه کنید. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر