امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید گالریاس پسفیکو

مرکز خرید گالریاس پسفیکو

مرکز خرید گالریاس پسفیکو را می توان یکی از زیباترین مراکز خرید دنیا معرفی کرد، این مرکز خرید در شهر بوینس آیرس کشور آرژانتین قرار دارد و ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با این مرکز خرید در اختیار علاقمندان و گردشگران تور آرژانتین قرار دهیم.
ساختمان مرکز خرید گالریاس پسفیکو بسیار قدیمی بوده و به قرن 19 میلادی تعلق دارد به همین جهت گردشگرانی که این مجموعه را برای خرید انتخاب می کنند می توانند علاوه بر خرید از معماری باستانی و بی نظیر مرکز خرید گالریاس پسفیکو نیز دیدن کنند.
این مرکز خرید در واقع یک اثر هنری به جا مانده از گذشته می باشد و وجود فروشگاه های شیک و مدرن امروزی در داخل این ساختمان قدیمی تضادی دیدنی و بسیار زیبا را به وجود آورده است که نظر تمامی گردشگران تور آرژانتین را به سوی خود جلب می کنند.
گردشگرانی که برای خرید به مرکز خرید گالریاس پسفیکو مراجعه می کنند می توانند در این مجموعه انواع فروشگاه ها را مشاهده کنند.
از انواع فروشگاه هایی که در این مرکز خرید وجود دارد می توان به فروشگاه های پوشاک، جواهرات، گالری های هنر، فروشگاه های فروش سوغاتی و گیفت و نمایندگی برند های مختلف اشاره کرد.
در این مرکز خرید امکانات بسیاری وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از انواع رستوران ها و کافه ها، سرویس بهداشتی، دستگاه خودپرداز، فواره و غیره.
به طور کلی این مرکز خرید با دارا بودن امکانات متعدد، فروشگاه های مدرن و شیک، نمای داخلی بسیار زیبا و همچنین موقعیت مکانی مناسب توانسته در لیست بهترین مراکز خرید کشور آرژانتین قرار بگیرد به همین جهت بازدید از آن را به تمامی گردشگران تور آرژانتین پیشنهاد می کنیم.
امیدواریم مطالعه این مقاله در سفر با تور آرژانتین برای گردشگران این کشور و کاربران لحظه آخری مفید واقع شود.
درج نظر