مرکز خرید گلت زوریخ

مراکز خرید یکی از محبوب ترین مکان های هر شهر به شمار می آیند و اغلب گردشگران در سفر خود از مراکز خرید شهر های مقصد دیدن می کنند به همین جهت در این مقاله قصد داریم مرکز خرید گلت زوریخ را به گردشگران تور زوریخ و کاربران لحظه آخر معرفی کنیم.
مرکز خرید گلت زوریخ یکی از بهترین و مجهز ترین مراکز خرید موجود در این شهر می باشد که در برج گلت و در مرکز شهر زوریخ واقع شده است. در این مرکز خرید اغلب برند های معروف و مشهور دنیا نمایندگی دارند و گردشگران تور زوریخ می توانند اجناس برند و بسیار با کیفیت را از مرکز خرید گلت زوریخ خریداری کنند.
خوب است بدانید فروشگاه های متنوعی در این مرکز خرید وجود دارد و گردشگران تور زوریخ می توانند تمامی اجناسی که نیاز دارند را از این مجموعه بسیار لوکس خریداری کنند. برخی از انواع فروشگاه های موجود در مرکز خرید گلت زوریخ عبارتند از فروشگاه های اکسسوری، گل فروشی، فروشگاه های لوازم الکتریکی، فروشگاه های لباس و غیره.
از برند هایی که در مرکز خرید گلت نمایندگی دارند می توان به برند های زارا، برشکا، کورز، مکس، پاندورا، امگا، اپل، اچ اند ام، هوس آف جینز و غیره اشاره کرد.
همانطور که پیش تر اشاره کردم این مرکز خرید بسیار مجهز می باشد و امکانات بسیاری نظیر مرکز نگهداری از کودکان، خودپرداز، مرکز اشیاء گمشده، مرکز اطلاعات، اورژانس، پارکینگ رایگان، سرویس بهداشتی و غیره در آن وجود دارد. 
خوب است بدانید که این مرکز خرید همه روز بجز یکشنبه ها از ساعت 9 صبح تا 8 شب آماده ارائه خدمات به گردشگران تور زوریخ و مردم محلی می باشد و گردشگران می توانند در روز ها و ساعات ذکر شده به این مرکز خرید رفته و اجناس مورد نیاز خود را از فروشگاه های موجود در آن خریداری کنند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید گلت زوریخ

شکیبا 31 شهریور 97
4
من شنیدم نمایش مد و فشن زیادی تو مرکز خرید گلت زوریخ برگزار میشه و افراد زیادی این تور رو انتخاب می کنند تا بتونند توی این نمایش شرکت کنند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما