امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بازار امولت

بازار امولت

شهر بانکوک یکی از عجیب ترین و دیدنی ترین شهر های کشور تایلند می باشد و سالانه افراد بسیاری برای بازدید از این عجایب به بانکوک سفر می کنند. در این مقاله با ما همراه باشید تا بازار امولت را که یکی از عجیب ترین بازار های بانکوک می باشد را به شما معرفی کنیم
بازار امولت در واقع مجموعه ای از طلسم فروشی ها می باشد.
مردم بانکوک و به طور کلی مردم کشور تایلند بخصوص پیروان دین بودایی به طلسم و جادو اعتقاد بسیاری دارند و برای آن ها حاضر به پرداخت هزینه های زیاد هستند.
به همین جهت طلسم فروشی به یکی از بزرگ ترین کسب و کار های تایلند تبدیل شده است و بازار امولت یکی از مراکز مهم این کسب و کار می باشد.
با اینکه تنها تعداد اندکی از گردشگران تور تایلند به این طلسم ها اعتقاد دارند، اگر به بازدید از بازار امولت بروید گردشگران بسیاری را در آن خواهید داد چرا که در گشت و گذار در این بازار گردشگران می توانند اطلاعات بسیاری در رابطه با اعتقادات مردم تایلند به دست آورند.
خوب است بدانید که در بازار امولت اجسامی نظیر زنجیر، گردنبند و انواع زیور آلات تزئینی به فروش می رسد که هر یک از آن ها نماد خوش یمنی می باشد و گردشگران تور بانکوک نیز می توانند آن ها را به عنوان سوغاتی و یادگاری خریداری کنند.
طلسم هایی که در این بازار به فروش می رسند دارای اشکال مختلفی هستند برخی از این اشکال عبارتند از تمثیل باستانی پالی، چهره راهب های سازنده طلسم و غیره همچنین لازم به ذکر است که جنس این طلسم ها اغلب از چوب، آهن و استخوان می باشد.
شاید برایتان جالب باشد بدانید که اگر سازنده طلسم فوت کرده باشد، طلسم مربوطه گران تر می شود.
به طور کلی بازار امولت یکی از عجیب ترین و مهیج ترین بازار ها و جاذبه های بانکوک می باشد که در نزدیکی جاده فرا چان قرار گرفته است و گردشگران تور بانکوک به آسانی می توانند خود را به این مجموعه برسانند.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور بانکوک برای گردشگران مفید واقع شود.

نظرات مردم درباره بازار امولت

بینا 31 شهریور 97
4
بازار امولت یکی از متفاوت ترین بازار هایی هست که تا به حال دیده بودم و انواع اقسام جنس های عجیب رو خواهید دید
درج نظر