مرکز خرید ام کوارتیر بانکوک

اگر قصد خرید در میان برترین مراکز خرید شهر بانکوک را دارید، مرکز خرید ام کوارتیر بانکوک می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. در ادامه این مطلب با مرکز خرید ام کوارتیر بانکوک بیشتر آشنا می شویم.
بانکوک، پایتخت تایلند و یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا، سالانه میزبان بیش از 30 میلیون گردشگر است که قصد بازدید از جاذبه های گردشگری و تفریحات این شهر را دارند. یکی از مهم ترین دلایل سفر مردم به بانکوک، خرید در میان مراکز خرید مختلف شهر است تا بتوانند بهترین سوغاتی های خود را تهیه کنند. یکی از بهترین مراکز خرید شهر بانکوک، مرکز خرید ام کوارتیر بانکوک است.
مرکز خرید ام کوارتیر وابسته به مجموعه Emporium and EmQuartier است. این مجموعه، مراکز خرید مختلفی را با هدف ساخت بزرگترین و لوکس ترین مراکز خرید بانکوک ساخته است که ام کوارتیر یکی از آن ها می باشد.
این مرکز خرید بیش از 4 هزار متر مربع مساحت دارد و در یکی از شلوغ ترین نقاط بانکوک واقع شده است که به لطف آن، روزانه صد ها هزار نفر از مرکز خرید ام کوارتیر بازدید به عمل می آورند. در این مرکز خرید بیش از 400 مغازه وجود دارد که اکثر آن ها برند های معروف جهانی در زمینه انواع لوازم خانگی، پوشاک، لوازم الکترونیک و غیره هستند. گردشگران تور بانکوک جالب است بدانند یکی از شرط های مهم برای فروش کالا در مرکز خرید ام کوارتیر، اصل و با کیفیت بودن کالا می باشد و به این دلیل، گردشگران دغدغه غیر اصل بودن کالاها در این مرکز خرید را نخواهند داشت.
همچنین در کنار 400 مغازه خرید، در مرکز خرید ام کوارتیر امکانات و خدمات رفاهی مانند سینما، سالن های بولینگ و بیلیارد، رستوران ها و کافی شاپ های مختلفی برای گردشگران تور بانکوک در نظر گرفته شده است

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید ام کوارتیر بانکوک

یاسمن 31 شهریور 97
3
هتلی نزدیک به مرکز خرید ام کوارتیر بانکوک هست و یا کلا مرکز خریدش جای پرتی هست؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر