امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به اودایبا ونوس فورت

اودایبا ونوس فورت

شهر توکیو یکی از مدرن ترین شهر های دنیا محسوب می شود و سالانه گردشگران زیادی به ‏این شهر سفر می کنند. خوب است بدانید شهر توکیو چندین مرکز خرید لوکس را در خود جای ‏داده است که ما در این مقاله قصد داریم یکی از بهترین و معروف ترین مراکز خرید این شهر ‏را که اودایبا ونوس فورت نام دارد به گردشگران تور توکیو و همچنین کاربران سایت لحظه آخر ‏معرفی کنیم.
مرکز خرید اودایبا ونوس فورت یکی از مراکز ‏outlet‏ در شهر توکیو می باشد که گردشگران تور ‏توکیو می توانند اجناس بسیار با کیفیت را با قیمت کمتر خریداری کنند.
از برند هایی که در مرکز خرید اودایبا ونوس فورت نمایندگی دارند می توان به پوما (‏puma‏)، ‏آدیداس(‏adidas‏)، لیوایز(‏Levi’s‏)، سامسونیت (‏Samsonite‏)، منگو (‏mango‏)، اچ اند ام (‏h&m‏) و غیره ‏اشاره کرد.
لازم به ذکر است در این مرکز خرید لوکس امکانات متعددی به گردشگران تور توکیو ارائه می ‏شود که برخی از آن ها عبارتند از انواع کافه ها و رستوران ها، دستگاه خودپرداز، سیستم تهویه ‏مطبوع، سرویس بهداشتی، وای فای رایگان، آسانسور، پارکینگ، سیستم اعلام و اطفاء حریق، ‏مرکز نگهداری کودکان، بخش اطلاعات و غیره.
گردشگرانی که با تور توکیو سفر کرده و از این مرکز خرید بازدید می کنند می توانند ضمن ‏خرید در این مجموعه از تمامی امکانات رفاهی موجود در آن استفاده کنند.
این مجموعه با دارا بودن اجناس ارزان قیمت و همچنین موقعیت مکانی بسیار مناسب ‏توانسته نظر بسیاری از گردشگران تور توکیو را به خود جلب کند.
اگر قصد دارید خود را با وسایل حمل و نقل عمومی به این مرکز خرید برسانید باید توجه ‏داشته باشید که نزدیک ترین ایستگاه به این مجموعه ایستگاه آاومی توکیو تله پورت می ‏باشد.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با مرکز خرید اودایبا ونوس فورت شهر ‏توکیو به دست آورید.

نظرات مردم درباره اودایبا ونوس فورت

هوداد 31 شهریور 97
3
اودایبا ونوس فورت خیلی خفنه خدایی خرید تو این مرکز خرید بی نهایت خیلی انرژی میده
درج نظر