مرکز خرید سنترال فستیوال

شهر پوکت در کشور تایلند واقع شده است. این شهر دارای زیبا ترین ساحل های تایلند است. شهر پوکت دارای مراکز خرید بسیاری می باشد. یکی از مرکز خرید های پوکت مرکز خرید سنترال فستیوال است. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی مرکز خرید سنترال فستیوال بپردازیم.
این مرکز خرید که خارج از شهر پوکت قرار داشته، یکی از اصلی ترین مراکز خرید این شهر می باشد. این مرکز خرید در جاده پاتونگ به سمت پوکت، حدودا قبل از ورودی شهر پوکت واقع شده است. این مرکز خرید به عنوان قلب بازار جزیره پوکت شناخته می شود. در مرکز خرید سنترال فستیوال حدود 120 نمایندگی از برند های معروف و با کیفیت حضور دارند. این مرکز خرید بسیار بزرگ و مدرن می باشد. برای بازدید از کل این مرکز خرید باید کل روز خود را به آن اختصاص دهید. درون این مرکز دارای چندین سینما، رستوران و کافه بوده که گردشگران تور پوکت می توانند بعد از خرید خود، برای تماشای فیلم به سینما رفته یا برای صرف غذا و نوشیدنی به رستوران های مورد نظر خود در این مرکز خرید بروند. فروشگاه های اصلی این مرکز خرید محصولاتی مانند پوشاک، پارچه های ابریشمی، لوازم خانگی، لوازم مورد نیاز برای کودکان، اسباب بازی، ساعت، کیف و کفش و همچنین انواع طلا و جواهر را به مراجعه کنندگان و گردشگران تور تایلند ارائه می دهند.
در طبقه همکف این مرکز خرید برند های مشهور بین المللی مانند دیزل، کلوین کلاین، دی کی اند وای و چندین برند مطرح دیگر حضور دارند.
در طبقه دوم این مرکز خرید، فروشگاه های پوشاک زنانه وجود دارند.
در طبقه سوم آن فروشگاه های پوشاک مردانه، کتابفروشی، رستوران ها و بانک های این مرکز خرید قرار گرفته اند.
طبقه چهارم این مرکز خرید شامل فروشگاه های پوشاک کودکان و اسباب بازی می شود.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید سنترال فستیوال

فربد 27 شهریور 97
4
مرکز خرید سنترال فستیوال حراج های بی نهایت خوبی رو میزاره می تونید بهترین اجناس رو بخرید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر