مرکز خرید ایون اورچارد

در کشور سنگاپور یک خیابانی به نام خیابان اورچارد وجود دارد که به دلیل داشتن تعداد زیاد مراکز خرید و فروشگاه های جدید و نوین، به قطب خرید سنگاپور تبدیل گشته است. مرکز خرید ایون اورچارد از جمله مراکز خرید این خیابان است. مرکز خرید ایون اورچارد به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد خود، یکی از برترین مراکز خرید سنگاپور محسوب می شود.
این فروشگاه زیبا و متفاوت به قدری اجناس متنوع دارد که تمامی سلیقه ها را راضی می کند و گردشگران تور سنگاپور می توانند اجناس و لباس های مورد نظر خود را در مرکز خرید ایون اورچارد پیدا کنند. این مرکز خرید تمامی برندهای معروف جهان اعم از: آدیداس، بوس، زارا، دیوا، لویس، بوربری و ... را در خود جای داده که خریدی باب میل را برای توریست های تور سنگاپور رقم می زند.این مرکز خرید مدرن طراحی منحصر به فردی دارد که هر بیننده ای را شگفت زده می کند. این فروشگاه که در سال 2009 فعالیت خود را آغاز کرده یکی از شیک ترین مراکز خرید سنگاپور می باشد که معماری آن در نگاه اول چشم هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند. برای ساخت این فروشگاه از ترکیب مرمر، شیشه و فولاد استفاده شده و یک معماری فوق العاده را به وجود آورده است.
فروشگاه ایون اورچارد بالغ بر 85 هزار متر فضای خرده فروشی دارد که این آمار از مرکز خرید نگی آن سیتی نیز بیشتر است. این مرکز خرید بیش از 300 فروشگاه خرده فروشی دارد که گردشگران تور مالزی می توانند اقلام مورد نظر خود را از آن خریداری کنند. از آن جایی که این فروشگاه تجمع برندهای جهانی و معتبر است، اغلب مورد توجه افرادی است که در پی اجناس لوکس هستند. این فروشگاه، امکاناتی از قبیل: رستوران های با کیفیت و گالری نیز دارد. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر