زانادو

مرکز خرید زانادو، یکی از بزرگترین مراکز خرید مادرید در کشور اسپانیا می باشد. زانادو یکی از بزرگترین مراکز خرید اروپا نام دارد. در سال 2002 یک شرکت آمریکایی به نام میلز این مرکز خرید را توسعه داده است. زانادو اولین پروژه این شرکت در خارج از ایالت متحده بوده است. این مرکز خرید یکی از بهترین مراکز خرید مادرید به شمار میرود. در ادامه با لحظه آخر همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدی در مورد این مرکز خرید در اختیار شما قرار دهیم.
مرکز خرید زانادو دارای دویست و پنجاه فروشگاه بزرگ است. انواع برند های معروف نیز در این مجموعه تجاری و تفریحی پیدا می شود. گردشگران تور اسپانیا اگر به دنبال اجناس برقی و برند، با کیفیت بالا هستند، می توانند در فروشگاه زانادو پیدا کنند. مرکز خرید زانادو دارای سالن تئاتر و همچنین سینما در طبقه بالای این مجموعه می باشد، که گردشگران تور اسپانیا می توانند بعد از خرید خود، از تماشای آن لذت ببرند.
مرکز خرید زانادو دارای یک پارک تفریحی در طبقه همکف است که گردشگران تور اسپانیا می توانند کودکان خود را در آنجا برای نگهداری بگذارند. همچنین زانادو دارای سالن بولینگ نیز میباشد. گردشگران تور اسپانیا که علاقه به این بازی جذاب دارند، می توانید به راحتی در این مجموعه، از این سالن بازی استفاده کنند. یکی از جاذبه های دیدنی مرکز خرید زانادو، پیست اسکی داخل سالن آن است که در واقع جزء اصلی ترین جاذبه های دیدنی زانادو و همچنین جزء اولین پیست اسکی داخل سالن اروپا میباشد که توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب می کند. این پیست مساحتی در حدود بیست و چهار هزار متر دارد و همچنین دارای دو پیست دیگر نیز می باشد. یکی از پیست های زانادو  برای افراد مبتدی و دیگری برای افراد حرفه ای است. مرکز خرید زانادو دارای کافه ها و رستوران های متفاوتی است که شما گردشگران تور اسپانیا می توانید به راحتی بعد از یک خرید خوب و همچنین بازی های متنوع در آنجا، یک وعده غذایی مناسب نیز میل کنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره زانادو

امیرعلی 27 شهریور 97
0
زانادو اسم منطقه نیست ؟
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر