امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مترو مال

مترو مال

تور یونان یکی از تور های محبوب گردشگران سراسر جهان می باشد که علت آن جاذبه های گردشگری تاریخی ، مراکز خرید مدرن ، تفریحات متعدد نیز می باشد.در این میان می خواهیم گردشگران عزیزی که قصد دارند به این کشور سفر کنند و علاقه ی زیادی به خرید مارک های معتبر را دارند با یکی از بزرگ ترین و بهترین مرکز خرید یونان به نام مترو مال بیش تر آشنا و معرفی خواهیم کرد.
آتن پایتخت یونان دارای چندین مرکز خرید مدرن می باشد که انواع مارک های بین المللی را به مشتریان خاص خود عرضه می کنند البته لازم به ذکر است که خود مردم یونانی هم به خرج کردن و خرید مارک های معروف علاقه ی زیادی دارند.مسافران عزیز علاوه بر خرید پوشاک و سایل شخصی مارک دار می توانند انواع قهوه ، قهوه ساز ، مجسمه های کوچک با طرح های مختلف زیورآلات با طرح های تاریخی و باستانی کشور یونان را تهیه نمایند.
مرکز خرید مترو مال یکی از مال های بزرگ آتن یونان به شمار می رود که دسترسی راحتی از ایستگاه متروی سینت دیمیتریوس نیز دارد.مترو مال دارای بیش از 90 فروشگاه بزرگ که انواع مارک های بین المللی نظیر برشکا ، بنتون ، اچ اند ام ،  تامی‌ هیلفیگر و دیگر مارک های معتبر در جهان در این مترو مال به فروش می رسد.
مترو مال علاوه بر فروشگاه های مختلف نزدیک به 18 رستوران دارد که می توانید متناسب با ذائقه خود یکی از این رستوران ها را انتخاب و خستگی خرید خود را رفع کنید.همچنین در مترو مال یک سوپر مارکت بزرگ هم دارد که هر چیزی را که فکرش را می کنید می توانید از آن جا تهیه نمایید.
در مرکز خرید مترو مال سینما و زمین بازی مخصوص کودکان طراحی و در نظر گرفته شده است که به راحتی می توانید کودکانتان را با خیال راحت در زمین بازی گذاشته و به خرید خود ادامه دهید.

نظرات مردم درباره مترو مال

لعیا 27 شهریور 97
4
من تو مترو مال غذا خوردم رستوران های خیلی خوبی داره و قیمت های مناسبیم داره
درج نظر