رستوران لاوال

عمان به دلیل این که کنار دریای خلیج فارس است اکثرا دارای غذاهای دریایی معروف می باشد و همچنین بیشتر رستوران های این کشور را فست فودهای متنوع فرا گرفته است که از جمله آنها می توان به برند های معروف: مک دونالد، ساب وی و غیره اشاره کرد، اما گاهی اوقات هم رستوران های ایرانی و خارجی دیگری هم به چشم می خورد.

در این میان می خواهیم یکی از معروف ترین رستوران های کشور عمان را که رستوران لاوال نام دارد معرفی کنیم، موقعیت این رستوران بسیار عالی و فوق العاده است، به این صورت که در حومه شهر مسقط قرار دارد و یک طرف آن را منظره ای زیبا و دیدنی از شهر مسقط و طرف دیگر آن را نیز زمین سرسبز گلف فرا گرفته است، که به خاطر دارا بودن این فضاهای زیبا و چشم انداز های بسیار دیدنی، شهرت بسیاری کسب کرده است.

ساختار مجموعه رستوران لاوال به گونه ای است که در دو نوع فضای بسته و باز طراحی شده است و با وجود این دو فضا، پیشنهاد ما به شما گردشگرا ن عزیز و گرامی برای صرف شام در فضای باز می باشد تا بتوانید از مناظر بی نظیر اطراف آن لذت ببرید. رستوران لاوال جزو رستوران های بسیار شیک و مدرن امروزی است که از تنوع غذایی بالایی برخوردار است و انواع غذاهای بین المللی، داخلی، دریایی، مدیترانه ای، اروپایی و فصلی از جمله غذاهای رستوران لاوال می باشند که مورد پسند اکثر سلیقه ها و زاعقه ها هستند.


در بخشی دیگر این رستوران کافی شاپی با نوشیدنی های مختلف آسیایی و اروپایی همچنین محلی کشور عمان آماده پذیرایی از مهمانان رستوران لاوال می باشد. یکی از ویژگی های دیگر این رستوران اجرای موسیقی زنده و دلنواز است، امکان رزرو میزهای دو نفره و یا برگزاری جشن و مراسمات تا سقف 300 نفر وجود دارد و در انتها نیز به میهمانان و گردشگران عزیز و گرامی تور عمان پیشنهاد می شود که با رفتن به رستوران لاوال شبی رویایی و به یاد ماندنی را برای خود و همراهانشان فراهم بسازند.

این مجموعه دارای کارکنان و پرسنلی مجرب و آموزش دید ه می باشد و همچنین از یک تیم آشپزی قوی و حرفه ای بهره می برد و در پایان نیز اگر بخواهیم از ساعات کاری این رستوران برایتان بگوییم، ساعت کاری آن در تمام طول هفته از 12 صبح تا 2 شب می باشد.

رستورا ن لاوال در ساعات کاری اعلام شده آماده پذیرایی و خدمت رسانی به شما میهمانان و مسافران عزیز می باشد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران لاوال

سمیرا یاورزاده 19 تیر 96
4
قیمت های این رستوران نسبت به جایگاهش ارزان هست یا گران؟
رضا شهیدی 19 تیر 96
1
جایگاه های این رستوران چقدر تنوع داره و من عاشق این تنوع شدم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر