رستوران ماریو

یکی دیگر از برترین رستوران های مسکو که حتما باید در لیست برنامه سفرتان به مسکو قرار دهید، رستوران ماریو می باشد. رستوران ماریو یکی از مجلل ترین و لوکس ترین رستوران های شهر مسکو می باشد که همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 12 شب، به سرو انواع غذاهای ایتالیایی و دسر های خوش آب و رنگ برای مشتریان خود می پردازد.

رستوران ماریو در لیست برترین و لوکس ترین رستوران های مسکو، پس از رستوران توراندوت قرار گرفته و مقام دوم را به خود اختصاص داده است. این رستوران لوکس دارای معماری خاص به خود بوده، به گونه که به شما این حس را القا می نماید که درون کتابخانه ای عظیم و مجلل، مشغول به صرف وعده غذایی خود هستید. این رستوران علاوه بر ثروتمندان مسکو، مورد علاقه سیاستمداران نیز بوده و به صورت مداوم آنها را به سوی خود می کشاند. همچنین رستوران ماریو دارای دسترسی آسان به ایستگاه های مترو و اتوبوس بوده و از این حیث می تواند برای گردشگرانی که بدون وسیله نقلیه قصد بازدید از آن را دارند مهم باشد.

غذاهای رستوران ماریو به سبک ایتالیایی بوده و منوی این رستوران از رنگ و لعاب بسیاری برخوردار است. به گونه ای که شاید برای انتخاب مناسب با سلیقه خود دچار مشکل شوید. البته جای نگرانی نیست، چرا که پرسنل رستوران مسلط به زبان انگلیسی بوده و شما را به درستی راهنمایی می کنند. چنانچه روزی قصد سفر به روسیه با تور مسکو را داشتید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتما سری به رستوران ماریو زده و اسپاگتی همراه با میگو و سس مخصوص سرآشپز را و یا استیک با گوشت گاو را حتما امتحان کنید. چرا که این دو غذای لذیذ می توانند به تنهایی شما را عاشق این رستوران کرده و به عنوان یک مشتری ثابت در طول مدت زمان سفرتان، مدام به این رستوران بکشانند.


گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران ماریو

شراره 18 خرداد 96
4
کاش رستوران ماریو یه شعبه هم اینجا داشت یا حداقل همچین رستورانی رو ما هم داشتیم تا مردم با فرهنگ کتاب خوانی یکم آشنا شن
مهدی 18 خرداد 96
0
چقدر دکور رستوران ماریو جالبه انگار تو کتاب خانه نشستی جدی
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر