رستوران اودسا ماما

تا به حال شده که وقتی با تور روسیه به مسکو می روید، هوس غذایی همچون دستپخت مادرتان به سرتان بزند؟ یا از خوردن فست فود خسته شوید و دلتان یک غذای خانگی لذیذ بخواهد؟ ما به شما رستوران اودسا ماما واقع در قسمت مرکزی مسکو را پیشنهاد می کنیم.

رستوران اودسا ماما یکی از رستوران های محبوب شهر مسکو است، که به علت قرار گیری در بخش مرکزی و تاریخی شهر و دسترسی آسان به مراکز تفریحی و گردشگری مسکو توانسته مورد توجه گردشگران تور مسکو قرار بگیرد.

این رستوران که توسط طراحان دکوراسیون داخلی بنام، خواهران ساندوکوف ساخته شده، با الهام گرفتن از اقیانوس و کلبه های دریایی طراحی شده و دارای دوطبقه مدرن به همراه فضایی باز می باشد. این طراحی به گونه ای است که با به کار بردن از رنگ های آبی و سرمه ای، به همراه وسایل تزئینی مدرن، احساس حضور در یک کلبه ساحلی و یا یک کشتی کوچک را در ذهن مخاطبین القا می کند.


رستوران اودسا ماما که توسط تاتیانا ملنیکوا افتتاح گردیده، همواره به دنبال جلب رضایت مشتریان خود بوده و خواست آنها را همیشه اولویت قرار داده است. به گونه ای که برایش فرقی نمی کند شما گوشت خوار هستید یا گیاه خوار، غذای دریایی می خواهید یا دسر، دوست دارید غذایتان شور باشد یا شیرین و یا حتی بخواهید از ادویه جات فراوان و تند و تیز در غذایتان استفاده شود. هر آن چه که شما بخواهید را برایتان انجام می دهد چرا که رضایت شما اولویت آنهاست.

تمامی غذاها و دسرهایی که در این کافه رستوران طبخ می شوند، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. چرا که هدف اصلی تاتیانا علاوه بر جلب رضایت مشتری آن است که به مشتریان خود، این حس را القا کند که در خانه خود نشسته و از آنها با غذاهایی که مورد علاقه شان است پذیرایی می کنند.

فرقی نمی کند چه زمان و به نیت چه وعده یا میان وعده غذایی به اینجا می روید. پرسنل خون گرم این کافه رستوران از 11 صبح الی 11.30 شب آماده اند تا هر آنچه که شما بخواهید را در هر زمانی از روز برایتان مهیا سازند. از حق هم که نگذریم کاملا موفق بوده و همیشه برترین ها را در بشقاب شما آماده می کنند. به گونه ای که امکان ندارد بتوانید رژیم غذایی تان را در اینجا حفظ کنید و یک دل سیر غذا نخورید. چرا که آنقدر لذیذ و خوش طمع اند که نمی توانید از آنها بگذرید.

پس چنانچه روزی گذرتان به شهر مسکو افتاد، لذت خوردن یک غذای خانگی لذیذ را از خود دریغ نکره و حتما سری به رستوران اودسا ماما بزنید. حتی اگر گذرتان هم نیفتاد هم می توانید سری به پیج اینستاگرام این رستوران بزنید. مطمئنا پس از دیدن غذا و دسر های رنگارنگ و هیجان انگیزش نظرتان عوض خواهد شد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران اودسا ماما

جهان 2 مهر 97
0
شبیه به رستوران اودسا ماما رو توی ایران هم زدند خیلی جای دنج و دیدنی شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر