کافه رستوران ایدیت

ما ایرانی ها همیشه آدم های شکمویی هستیم و در سفرهایمان، همیشه دغدغه آن را داریم که کجا برویم و چه غذایی بخوریم. الالخصوص که با تور اروپا و یا تور روسیه بخواهیم سفر کنیم، چرا که ذائقه غذایی این مردمان را شبیه به خود نمی دانیم. این موضوع در رابطه با تور سن پترزبورگ هم صدق می کند. اما جای نگرانی نیست چرا که کافه رستوران ایدیت که در نزدیکی میدان سنت اسحاق سن پترزبورگ واقع شده می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد.

کافه رستوران ایدیت جزو معروف ترین رستوران های سن پترزبورگ بوده، که قدمت آن به سال 1997 میلادی بر می گردد. این کافه رستوران دارای فضایی متفاوت بوده که برای تمامی گردشگران شهر بسیار جذاب است. فضای داخلی رستوران متشکل از چهار نوع اتاق مجزا از یکدیگر بوده، که با الهام از فرهنگ و هنر سنتی مردم سن پترزبورگ ساخته شده است.

این چهار اتاق به سبکی کامل متمایز از یکدیگر و به وسیله میز، صندلی و مبلمان راحتی آنتیک تزئین شده و هرکدام دارای دکوراسیون خاص به خود می باشند. اما در عین حال هر چهار اتاق دارای یک وحدانیت کلی بوده و مزین به وسایل تزئینی لوکس و عتیقه ای می باشند، که در هر گوشه و در کنار تابلو های نقاشی اصیل، چشم بیننده را به سوی خود می کشانند.


اما چیزی که باعث محبوبیت کافه رستوران ایدیت در میان گردشگران ایرانی شده است تنها این موضوع نیست. این رستوران آنتیک و سنتی دارای سرآشپزان حرفه ای می باشد، که همه روزه از ساعت 11 صبح الی 1 بامداد به تهیه و طبخ غذا های لذیذ سنتی و یا گیاهی روسیه به همراه انواع غذا های بین المللی می پردازند و در کنار آنها، طعمی از دریا و غذاهای دریایی را برای شما به ارمغان می آورند.

اما شاید با خود بگویی ما که از زبان آنها سر در نمی آوریم، چگونه تشخیص دهیم کدامیک از غذاهای آنها برایمان مناسب است. اما نگران این موضوع نباشید چرا که کارکنان مجرب کافه رستوران ایدیت، مسلط به زبان های فارسی و انگلیسی بوده و می توانند به راحتی با شما صحبت کرده و در انتخاب غذایی مناسب شما را راهنمایی کنند.

همچنین زمانی که در قسمت تاریخی و قلب شهر به بازدید از اماکنی همچون کاخ یوسوپوف پرداخته اید و به دنبال مکانی برای استراحت می گردید، کافه رستوران ایدیت می تواند بهترین گزینه برای صرف یک میان وعده لذیذ به همراه نوشیدنی برای شما باشد. چرا که کافه رستوران ایدیت، علاوه بر منویی کامل از میان وعده های رنگارنگ و نوشیدنی های لذیذ، دارای کتابخانه ای به زبان انگلیسی بوده که بسیار متنوع است و می تواند گزینه مناسبی برای استراحت شما باشد.

علاوه بر این کتابخانه این کافه رستوران برای شما بازی های جالبی را هم فراهم می سازد. بازی هایی همچون چک رز، کارت، شطرنج و تخته نرد که می تواند حسابی سرگرمتان کرده و با دادن انرژی به شما، خستگی را از تنتان بیرون می کند. الالخصوص که در کنار یک دست تخته نرد پر هیجان، به موسیقی دلنشین کلاسیک و جاز گوش فرا داده و یک لیوان چای دمی بنوشید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره کافه رستوران ایدیت

جهانگیر 2 مهر 97
4
زمانی که وارد کافه رستوران ایدیت میشید فکر می کنید وارد خونه دوستتون شدید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر