رستوران ساوا

یکی از محالات ممکن این است که وقتی با تور مسکو به کشور روسیه سفر می کنید، از کاخ باشکوه و زیبای کرملین و تئاتر بولشوی دیدن نکنید. به جرات می توان گفت که این دو جاذبه از برترین های مسکو بوده که سالانه گردشگران بسیاری را از سرتاسر دنیا به سوی خود می کشاند. اما نکته ای که در این میان وجود دارد این است که قبل و یا بعد از بازدیدتان بدون شک گرسنه شده و به دنبال رستورانی مناسب برای صرف یک وعده غذایی لذیذ می گردید. مسکو دارای رستوران های لوکس بسیاری می باشد اما چه رستورانی بهتر از رستوران ساوا که دارای فاصله نزدیکی با شماست.

رستوران ساوا یکی از برترین رستوران های موجود در روسیه است که درست در مرکز شهر مسکو و در هتل متروپل پنج ستاره واقع شده است. به گونه ای که اگر دستتان را دقیقا روی مرکز شهر مسکو بگذارید به آن می رسید. این رستوران دارای فاصله نزدیکی تا اغلب مراکز تفریحی و گردشگری مسکو بوده و به علت قرار گیری اش در هتل مجلل متروپل، مورد توجه گردشگران تور روسیه قرار گرفته است.


طبیعیست که به علت مکان قرار گیری رستوران ساوا، آن را در دسته ی رستوران های لوکس و گران قیمت مسکو بخوانیم. این رستوران متشکل از دو طبقه مجلل می باشد که طبقه اول آن بخش رستوران و غذا خوری بوده و طبقه دوم آن را کافی شاپی مجلل با بالکنی زیبا رو به نمای شهر تشکیل می دهد.

معماری داخلی رستوران ساوا توسط برترین معماران و طراحان دکوراسیون داخلی، با تلفیقی از سبک معماری سنتی و مدرن انجام داده اند. به گونه ای که به محز ورودتان به رستوران، محو شکوه و جلال ستون های عظیم ساخته شده از سنگ مرمر می شوید. سپس با نگاه کردن به اطرافتان متوجه می شوید که این یک رستوران عادی نیست! چرا که در سرتاسر رستوران ساوا نقاشی های بسیار زیبا و کلاسیکی بر روی دیوار نقش بسته، که توسط نقاشان بنام کشیده شده است.

اما از شکوه و عزمت رستوران ساوا که بگذریم، نوبت به غذا های بی نظیر آن می رسد. سرآشپزان این رستوران همگی از بهترین ها در دنیا بوده و با جادوی خاص خود به طبخ انواع غذا های روسی سنتی و مدرن، ایتالیایی، فرانسوی و اسکاندیناویایی می پردازند که طمع بی نظیر آنها شما را مست و مد هوش خود می سازد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران ساوا

بهداد 2 مهر 97
1
رستوران ساوا خیلی لاکچریه و کاملا گرونه به نظر من که اصلا به صرفه نیست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر