رستوران ال کردو

شهر کوالالامپور واقع در کشور مالزی، یکی از مقاصد گردشگری مهم در این کشور می باشد. این شهر در سال های اخیر پیشرفت بسیاری داشته است، همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری برای تفریح و بازدید به این شهر سفر کنند. در کوالالامپور رستوران های بسیاری وجود دارد، یکی از رستوران های معروف در این شهر رستوران ال کردو می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با رستوران ال کردو در اختیار شما قرار دهیم.
رستوران ال کردو در سال 2005 میلادی، در کی ال سی سی واقع در شهر کوالالامپور، افتتاح شده است. فضای داخلی این رستوران طراحی بسیار زیبا و خاصی دارد و در آن تزئینات پر زرق و برق متنوعی استفاده شده است. گردشگران تور کوالالامپور جالب است بدانند که مالک این رستوران تخصص بسیار خاصی در پخت گوشک خوک دارد، به همین دلیل گوشت خوک یکی معروف ترین و اصلی ترین غذا ها در این رستوران محسوب می شود. سالانه افراد بسیاری برای صرف غذا های مخصوص این رستوران با تور مالزی به این شهر سفر می کنند. در این رستوران گوشت خوک به شکل های مختلفی مانند ساندویچی و حتی تکه تکه با روش های بسیار خلاقانه ای پخته می شود. همچنین می توان گفت که در اکثر غذا های رستوران ال کردو گوشت خوک وجود دارد. منو این رستوران بسیار کامل بوده و در کنار غذا های اصلی این رستوران، غذا های متنوع اروپایی و مکزیکی برای گردشگران تور کوالالامپور سرو می شوند. بسیاری از افراد معتقد اند این رستوران بهترین گوشت خوک را در جهان سرو می کند. همچنین در سال 2015 میلادی این رستوران به عنوان یکی از 10 رستوران برتر کشور مالزی انتخاب شده است. ساعت کاری این رستوران از 12 ظهر تا ساعت 11 شب می باشد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به رستوران ال کردو
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور مالزی 23 و 25 و 28 بهمن 98
6 شب
ماهان
اوج ماندگار
23 بهمن - 6 اسفند

تور مالزی نوروز 99
7 شب
ماهان
فرشته طلایی پارس
1 فروردین - 9 فروردین

تور مالزی نوروز 99
7 شب
ماهان
اوج ماندگار
25 اسفند - 8 فروردین

تور کوالالامپور ویژه نوروز 99
7 شب
ماهان
اسطوره بیستون
25 اسفند - 4 فروردین

تور کوالالامپور 7 و 9 اسفند 98
7 شب
ماهان
اسطوره بیستون
7 اسفند - 19 اسفند

تور مالزی نوروز 99
7 شب
ماهان
هورگشت پارس
28 اسفند - 7 بهمن

تور کوالالامپور اسفند 98
7 شب
ماهان
تفریحات سیمالیان
7 اسفند - 15 اسفند

تور کوالالامپور نوروز 99
7 شب
ماهان
گلبرگ سیر
23 اسفند - 5 فروردین

تور مالزی زمستان 98
8 شب
ماهان
ندا پرواز
11 اسفند - 20 اسفند

تور کوالالامپور 7 اسفند 98
7 شب
ماهان
گردشگر زمان
7 اسفند - 15 اسفند