رستوران فازندولا

شهر ریودوژانیرو واقع در کشور برزیل، یکی از زیبا ترین و محبوب ترین مقاصد گردشگری در این کشور محسوب می شود. جاذبه های گردشگری این شهر باعث شده سالانه گردشگران بسیاری از نقاط مختلف جهان برای بازدید و تفریح از ریودوژانیرو به کشور برزیل سفر کنند. در شهر ریودوژانیرو رستوران ها و کافی شاپ های بسیاری برای صرف غذا وجود دارد. یکی از رستوران های معروف این شهر رستوران فازندولا می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی رستوران فازندولا بپردازیم.

رستوران فازندولا در سال 1998 میلادی در شهر ریودوژانیرو تاسیس شده، نوآوری های این رستوران باعث محبوبیت آن در بین گردشگران تور ریودوژانیرو شده است. این رستوران غذا های خوش طعم و باکیفیت برزیلی، ژاپنی، آمریکایی و اروپایی را با بهترین مواد اولیه برای گردشگران تور برزیل سرو می کند. جالب است بدانید که هزینه صرف غذا در رستوران فازندولا بر اساس وزن غذای سفارش داده شده محاسبه می شود. همچنین صرف غذا در این رستوران پر هزینه نیست و قیمت غذا ها متوسط است.

رستوران فازندولا دارای یک فضای داخلی و یکی فضای خارجی برای سرو غذا می باشد. فضای خارجی مخصوص سرو نهار و شام بوده، اما فضای داخلی در تمام طول روز باز است.

در این رستوران غذا ها و تنقلات بسیاری سرو می شود، جالب است بدانید که رستوران فازندولا نزدیک به 50 مدل پیتزا را برای گردشگران تور ریودوژانیرو سرو می کند. همچنین در فصل های مختلف برخی غذا ها به منو رستوران اضافه می شود.

طراحی فضای داخلی این رستوران بسیار زیبا بوده و دارای میز و صندلی های شیک و مدرن می باشد.

ساعت کاری این رستوران از 11:30 صبح تا 12 شب است، البته برخی روز ها ساعت کاری رستوران تغییر می کند.

آدرس رستوران R. Jangadeiros، ۱۰ – Ipanema، Rio de Janeiro – RJ، ۲۲۴۲۰-۰۱۰، Brazil

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر