رستوران پردیس بانکوک

شهر بانکوک یکی از توریستی ترین شهرهای دنیا می باشد که رستوران های باکیفیتی را در دل خود جای داده است. یکی از بهترین رستوران های آن رستوران پردیس بانکوک می باشد که با منوی جذاب خود آماده پذیرایی از جهانگردان می باشد. این رستوران در دو شهر بانکوک و پاتایا شعبه دارد که در این مقاله می خواهیم در رابطه با شعبه بانکوک آن اطلاعاتی ارائه دهیم.
رستوران پردیس بانکوک دکوراسیونی شیک و زیبا دارد که نظر گردشگران تور بانکوک را به خود جلب نموده است. این رستوران یکی از رستوران های ایرانی بانکوک می باشد که انواع غذاهای ایرانی لذیذ و خوش طعم را برای میهمانان و گردشگران تور بانکوک سرو می کند. جالب است که بدانید مدیریت رستوران پردیس بانکوک همواره بر عهده اشخاص ایرانی بوده است.
این رستوران زیبا که در خیابان راما بانکوک واقع شده محیطی لوکس و چشم نواز دارد. در این رستوران غذاهای اصیل ایرانی نیز با تزئینی زیبا و رنگارنگ در اختیار گردشگران تور تایلند قرار می گیرد که سبب می شود آن ها از غذای خود لذت بیشتری ببرند. این رستوران دارای میزهای 2 نفره، میزهای 4 نفره و میزهای خانوادگی می باشد که می توانید در کنار یکدیگر غذای خود را میل کنید و لحظات لذت بخشی را سپری کنید. در کنار میزها درختچه ای زیبا وجود دارد که سبب شده محیط رستوران حس بهتری را به میهمانان القا کند.
رستوران پردیس بانکوک فضای باز دلنشینی نیز دارد که گردشگران و میهمانان می توانند از غذا خوردن در آن جا و تماشای محیط اطراف لذت ببرند. دسرهای بی نظیری نیز در کنار غذا می توانید سفارش دهید که طعم بی نظیری را برای شما به ارمغان می آورد. غذاهای ایرانی اصیلی همچون: قرمه سبزی، کباب برگ، باقالی پلو با مرغ، کباب کوبیده، چنجه، جوجه کباب و زرشت پلو با مرغ محبوبیت زیادی نزد میهمانان هتل دارد. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران پردیس بانکوک

رودابه 4 مهر 97
1
جالب بدانید رستوران پردیس بانکوک غذا های ایرانی هم داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر