رستوران گشنیز

یکی از رستوران های متفاوت و منحصر به فرد کوالالامپور، رستوران گشنیز است. رستوران گشنیز انواع غذاهای متفاوت و لذیذی را ارائه می دهد که اکثر آن ها، غذاهای فرانسوی با چاشنی ژاپنی هستند.

کوالالامپور، یکی از مقاصد گردشگری و محبوب دنیا است که به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری، تفریحات لوکس و متنوع و طبیعت سرسبز، سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا می باشد. گردشگران تور کوالالامپور، در سفر به این شهر، با رستوران ها و کافه های زیادی روبرو می شوند که هرکدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود بوده و همواره در تلاش برای ارائه انواع غذاها و نوشیدنی های با کیفیت و لذیذ هستند. در میان رستوران های کوالالامپور، رستوران گشنیز رستورانی متفاوت از سایر رستوران ها است که میل کردن غذا در آن می تواند خاطره خوبی را برای گردشگران تور کوالالامپور به ارمغان بیاورد.

رستوران گشنیز در یکی از شلوغ ترین و بهترین مناطق کوالالامپور واقع شده است. این رستوران در هتل میکاسا قرار دارد و سرآشپز آن، آشپز معروف، تاکاشی کیمورا است. تاکاشی کیمورا آشپزی ژاپنی است که همواره غذاهایی با خلاقیت و طبخ های متفاوتی برای گردشگران تور کوالالامپور سرو می کند. خلاقیت بالا و تنوع غذاهای رستوران گشنیز باعث شده در منوی رستوران، هر روز شاهد غذاهای جدید و متنوعی بود.

رستوران گشنیز رستورانی با گنجایش نسبتا بالایی می باشد که از دکوراسیونی شیک به همراه میز ها و صندلی های مدرن برخوردار است. همچنین لازم به ذکر است گردشگران تور کوالالامپور می توانند این رستوران را برای برگزاری مهمانی ها و جشن های خود رزرو کرده و از امکانات مطلوب آن بهره مند شوند. لازم به ذکر از در رستوران گشنیز در کنار غذاهای متنوع و لذیذ، انواع نوشیدنی های بین المللی و محلی نیز سرو می شوند که هرکدام از طمع بسیار لذیذی برخوردار می باشند.


گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران گشنیز

میثم 26 تیر 97
4
چه جالب رستوران گشنیز اسم ایرانی گذاشتند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر