کاکه دی هاتی

اگر در شهر دهلی، به دنبال رستورانی با غذای سنتی و خوشمزه هستین، کاکه دی هاتی می تواند یکی از گزینه های معقول در این شهر باشد. کاکه دی هاتی انواع غذاهای سنتی و محلی هندی را برای گردشگران عرضه می کند که از قیمت های ارزانی هم برخوردارند.

دهلی، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری و تاریخی، تفریحات مختلف و مردمی با فرهنگ عجیب و غریب، سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا می باشد. مردم این شهر، فرهنگ های عجیبی دارند که این نکته، در فرهنگ غذایی آن ها هم صدق می کند که به موجب آن، تنوع غذایی مخصوصا غذاهای سنتی و محلی بالا می باشد. دهلی رستوران های مختلفی دارد که هرکدام، غذاهای سنتی را با طبخ های مختلف سرو می کنند. یکی از این رستوران ها، کاکه دی هاتی است.

کاکه دی هاتی در میان رستوران های سنتی، از محیطی نه چندان زیبا برخوردار است که ابعاد کوچکی هم دارد. اما در میان بیش از 12 هزار رستوران در دهلی، رتبه 167 را دارد که نشان دهنده محبوبیت و کیفیت غذایی بالای آن است. این رستوران در نزدیکی مسجد فاتح پوری واقع شده است و از رستوران هایی می باشد که اکثر غذاهای آن، مناسب افراد گیاهخوار است. در کاکه دی هاتی، انواع غذاهای سنتی هندی سرو می شود که طبق نظر گردشگران تور دهلی که انواع غذاها را در این رستوران میل کرده اند، از کیفیت بالایی برخوردار هستند. همچنین در کنار کیفیت بالای غذا، خدماتی که ارائه می شود نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند که همه این ها، با پرداخت قیمتی بسیار ارزان و معقول، باعث شده این رستوران در میان گردشگران تور دهلی، به یکی از محبوب ترین و بهترین رستوران های شهر دهلی برای میل کردن انواع غذاهای سنتی و محلی هند باشد.


گزارش مشکل

نظرات مردم درباره کاکه دی هاتی

نادر 26 تیر 97
0
کاکه دی هاتی واقعا غذا های سنتی خوشمزه ای داره و و اقعا هم تمیز هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر