رستوران سمیرامیس

رستوران سمیرامیس در طبقه همکف هتل سمیرامیس، هتلی 5 ستاره در شهر آتن پایتخت کشور یونان می باشد. این رستوران منحصر به فرد در طراحی دکوراسیون، منو و نحوه سرو غذا دارای سبک خاصی است که در تمام اجزا و امکانات هتل سمیرامیس این سبک مشاهده می شود. در ادامه توضیح بیشتری در مورد این رستوران به شما خواهیم داد.
منوی رستوران سمیرامیس
غذاهای این رستوران بر اساس مزه و مزاج غذاهای ایتالیایی طراحی و طبخ می شوند. غذا هایی که در منوی این رستوران مجلل و هنری مشاهده می شود شامل موارد زیر می باشد: انواع پیتزا، غذا های بومی یونان، پاستا های مختلف خانگی، انواع غذا های دریایی، سالاد های مختلف به ویژه سالاد های سنتی یونان. از نوشیدنی های موجود در منوی رستوران سمیرامیس می توان به کوکتل هایی با طعم دلچسب اشاره کرد که در قسمت سرو نوشیدنی ها وجود دارد و هر گردشگری را به نوشیدن آن ها ترغیب می کند. 
دیزاین و دکوراسیون رستوران سمیرامیس
رستوران سمیرامیس توسط کریم رشید طراحی و ساخته شده است. دکوراسیون این رستوران همانند هتل سمیرامیس، دارای فضای رنگی رنگی و رویایی بوده که به محض ورود، شما را شگفت زده خواهد کرد. دیوار های سفید با سقفی بلند و چراغ های زیبایی که در سقف آن تعبیه شده دکوری لوکسی به فضای رستوران بخشیده است. کف این رستوران پارکت به رنگ قهوه ای است که توسط موکت های صورتی زیبایی پوشش دهی شده است. دیوار های این رستوران توسط تابلو ها و آثار هنری زیبا و معاصر مزین شده است. صندلی های سفید مدرن، میز های فانتزی با اشکال مختلف هندسی و رنگ های روشن و زیبا، ظروف فانتزی و رنگارنگ و همچنین لوستر های آبی زیبا از خصوصیات دکوراسیون این رستوران به شمار می رود. این رستوران دو طبقه است و از طریق راه پله شیشه ای و پله های نارنجی رنگ به طبقه بالا راه دارد. جالب است بدانید پنج روز هفته در رستوران سمیرامیس موسیقی زنده پخش می شود. این رستوران دارای سرویس رزرواسیون پیشرفته بوده و گردشگران تور یونان می توانند به راحتی در این رستوران میز رزرو کرده و لحظات خوشی را در آن سپری کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران سمیرامیس

گیو 4 مهر 97
1
رستوران سمیرامیس تو هتل لاکچری و 5 ستاره واقع شده دیگه می تونید تشخیص بدید چجور رستورانی هست
مازیار 4 مهر 97
4
رستوران سمیرامیس تو هتل لاکچری و 5 ستاره واقع شده دیگه می تونید تشخیص بدید چجور رستورانی هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر