رستوران نارقیز

یکی از رستوران های معروف، رستوران نارقیز است. در این رستوران انواع غذاهای آذربایجانی، گرجستانی، روسی موجود می باشد. قیمت غداهای این رستوران بسیار مناسب است، به طور میانگین تمامی غذاهای این رستوران درسال 2017 حدودا 5 الی 10 مانات(11500 تومان الی 23000 تومان) است.
فضای رستوران نارقیز بسیار زیبا است، دیوار های این رستوران را نمای آجری پوشانده که با فرش، لوح ها و تصاویر تزئین شده اند که بیانگر زندگی محلی این شهر می باشد. تمامی رومیزی های این رستوران از نوع سنتی می باشند و کف پوش این رستوران نیز فرش های سنتی است.
 یکی از بهترین غذاها که در منوی رستوران نارقیز است، میتوان به سوپ لوبیا، سالاد گرجستانی تازه، سالاد ونیگرت، دلمه برگ مو و ساج اشاره کرد، که طرفداران بسیاری به خود جلب کرده است. دلمه برگ این رستوران کاملا رنگ و بوی ایرانی به خود دارد.
رفتار و خدمات این رستوران بسیار دوستانه و حرفه ای می باشد، تمامی خدمه این رستوران  از گردشگران تور باکو با گرمی از مردم ازجلوی  درب ورودی تا سالن میهمان ها را همراهی می کنند، رستوران نارقیز شما را به یاد قدیم خواهند انداخت، این رستوران مکان مناسبی برای قرار های کاری و یک شب به یاد ماندنی در کنار خانواده می باشد. ساعت کاری این رستوران از ساعت 7 تا ساعت 1 شب است. آدرس این رستوران در خیابان طارلان قرار دارد،وگردشگران تور باکو میتوان آن را در خیابان علیپر بایف 9 پیدا کنند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران نارقیز

پدرام 5 آذر 96
2
چقدر فضاش قشنگه
شهلا 5 آذر 96
2
تو این رستوران میشه مهمانیم گرفت
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر