رستوران ترس فرانسیس

اکراین کشوری زیبا و باشکوه بوده که هر سال گردشگران زیادی به این کشور سفر می کنند. رستوران ها و کافه ها اماکنی هستند که برای گردشگران از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از بهترین رستوران های کشور اکراین رستوران ترس فرانسیس می باشد. این رستوران به دلیل کیفیت و تنوع غذایی و همچنین دکوراسیون مختلف داخلی در بین ساکنان و گردشگران تور اکراین از محبوبیت بسیاری برخوردار است. رستوران ترس فرانسیس از چندین سالن با طراحی و سبک متفاوت تشکیل شده که مشتریان عزیز نسبت به سلیقه خودشان می توانند مکان صرف غذا و میز مورد نظرشان را انتخاب کنند.


همچنین بیرون رستوران و قسمت پیاده رو، میز و صندلی های فلزی کوچک قرار داده و فضای بیرون را با گل و گیاه های رنگارنگ و تابلوهای نقاشی تزئین کرده است. بخش داخلی رستوران، سالن ها عبارت اند از: طراحی طبیعت که تمام تزئینات با گل و شاخه های گیاهان و تابلوهای مناظر طبیعی سرسبز است که صندلی ها و میزهای چوبی و فلزی دارد. سالن دیگر با طراحی مدرن و امروزی می باشد که با تابلوها و طراحی های گرافیکی بر روی دیوار تزئین شده، در این سالن از مبل های بزرگ و تشکی استفاده شده که از نظر برخی مشتریان بسیار راحت هستند.


یک سالن ویژه دیگری هم نیز وجود دارد که به سبک فرانسه قدیم ساخته شده و با تابلوها، وسایل کوچک قدیمی، عکس های قدیمی و تعدادی آینه تزئین شده است، میزها و صندلی ها تمام چوب و کوچک هستند که رنگ و بوی فرانسه در قرن های گذشته را به نمایش می گذارد. منوی غذایی رستوران ترس فرانسیس فرانسوی بوده و اکثر غذاهای معروف فرانسه را سرو می کند. کیفیت غذایی آن عالی و طرز سرو غذاها کاملا متفاوت و مختص این رستوران می باشد. رستوران ترس فرانسیس را می توان یکی از بهترین رستوران های کشور اکراین و شهر کی یف نامید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران ترس فرانسیس

منیژه 3 مهر 97
0
رستوران ترس فرانسیس بی نهایت پرسنل خوب و خوش برخوردی دارند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر