رستوران سیامی ایسایا

یکی از رستوران های جذاب و دیدنی تایلندی می توان به رستوران سیامی ایسایا نیز اشاره کرد که در نزدیکی خیابان کوچک و ساده ای به نام جاده‌ی رامای چهارم واقع شده است به همین دلیل پیدا کردن این رستوران از روی نقشه کار دشواری می باشد.
رستوران سیامی ایسایا در وسطی باغی بزرگ  و سرسبز قرار گرفته است که ساختمان این رستوران چوبی و با ایوان ها ، پله های زیبای چوبی  و با قدمت 100 ساله ای که دارد با دیگر رستوران ها فرق و حال و هوای بسیار عاشقانه و مناسب میل کردن نهار و شام دو نفره می باشد. این رستوران با خدمات بسیار استثنایی و همچنین داشتن سر آشپزی ماهر به نام Ian Kittichai جز برجسته ترین رستوران های تایلند به شمار می رود.
با رانندگی در خیابان باریک Klong Toey  تایلند به یک خانه تاریخی دو طبقه می رسید که در باغ سرسبز و گرمسیری واقع شده است ، می توانید قبل از خوردن غذا در این قسمت نوشیدنی میل نمایید. همچنین قبل از خوردن غذا می توانید از این خانه دیدن کنید که به طور مختصر ، طبقه اول آن از دو قسمت شامل سالن غذا خوری و ایوان بزرگ و طبقه دوم شامل جندین اتاق غذا خوری کوچک مخصوص مهمانان خاص در نظر گرفته شده است.
وسایل و دکوراسیون داخلی رستوران سیامی ایسایا ترکیبی از لوازم کلاسیک  و مدرن هست به صورتی که در قسمتی از این رستوران مبل چوبی و مخمل قرمز مربوط به 100 سال پیش بر می گردد که چشم هر بیننده ای را در نگاه اول به خودش جذب می کند.
منوی رستوران سیامی ایسایا هم به زبان تایلندی و هم به زبان انگلیسی می باشد و اگر هم به دنبال ظعم جدیدی هستید غذای ویژه سر آشپز را امتحان نمایید و همچنین اگر اهل دسر هستید برای یک بار هم شده دسر های سنتی تایلندی را امتحان کنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران سیامی ایسایا

گلمیس 3 مهر 97
2
رستوران سیامی ایسایا رستوران خوبی هست اما زیاد به صرفه نیست به نسبت دیگر رستوران های تایلند گرون می باشد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر