رستوران شاورمای تومانیان

ایروان پایتخت کشور ارمنستان یکی از مقاصد گردشگری پر طرفدار در میان ایرانیان می باشد که به دلیل نزدیک بودن به کشورمان ، فرهنگ نزدیک و همچنین جاذبه های گردشگری و تفریحات مختلف در میان مردم از محبوبیت خاصی برخوردار است.بیش تر مشافران در طول سفر خود دوست دارند غذا های سریع و سبک و همچنین خوشمزه ای را میل کنند به همین دلیل در این قسمت می خواهیم مسافران تور ارمنستان را با یکی از رستوران های خوب ارمنستان به نام رستوران شاورمای تومانیان بیش تر آشنا کنیم تا در طول سفر خود بدانید به کجا و چه چیزی نوش جان کنید.
در جای جای ارمنستان می توانید غذا های فست فودی خوشمزه ای را بخورید که رستوران شاورمای تومانیان یکی از این رستوران ها در مرکز شهر ایروان می باشد و از هرکسی که بپرسید این رستوران را می شناسد و شما را راهنمایی می کند در این رستوران می توانید انواع غذا های فست فودی را متناسب با ذائقه ی خود در داخل رستوران به صورت سرپایی ، پشت میز و همچنین بگیرید ببرید و در جای دیگر میل کنید.

در رستوران شاورمای تومانیان با گوشت گاو ، گوشت مرغ ، انواع سبزیجات مانند لوبیا ، بادمجان ، کلم و فلفل کباب خوشمزه ای تهیه می کند و همچنین در این رستوران می توانید کباب بریان و کباب بریان با انواع مخلفات سفارش دهید و از طعم بی نظیر آن نهایت لذت را ببرید. میانگین قیمت غذا در این رستوان بین 1.6 الی 2 دلار نیز می باشد.
از نکات منفی این رستوران می توان به زمان سفارش غذا و تحویل آن اشاره کرد که حدود 15 دقیقه زمان می برد که آن هم به دلیل زمان پخت کامل گوشت است.شعبه های دیگر رستوران شاورمای تومانیان در خیابان ها منتشیان و کومیتاس نیز می باشد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران شاورمای تومانیان

آریامهر 3 مهر 97
4
رستوران شاورمای تومانیان غذا های سالم و رژیمی خیلی خوبی داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر