آکواریوم سیام

بانکوک شهریست که جاذبه های گردشگری و اماکن تفریحی زیادی در خود جای داده که می توان به آکواریوم سیام اشاره کرد. آکواریوم سیام یکی از پر طرفدارترین اماکن تفریحی این شهر بوده که روزانه گردشگران زیادی برای بازدید به درون این آکواریوم هیجان انگیز می روند. این آکواریوم دو طبقه از گرانترین و معروف ترین مرکز خرید شهر بانکوک که سیام پاراگون نام دارد را به خود اختصاص داده که وسعتی حدود ده هزار متر مربع می باشد.


گروه اوشنیس استرالیا با پانزده سال سابقه تجارت جهانی در زمینه آکواریوم، هزینه ای بالغ بر 30 میلیون دلار را صرف ساخت پروژه عظیم آکواریوم سیام کرده و توانستند بزرگ ترین آکواریوم آسیای جنوب شرقی با ظرفت 8 میلیون لیتر آب را بسازند. در آکواریوم سیام 300000 جانور و حیوانات آبزی که از 400 گونه می باشند نگهداری شده و به نمایش گذاشته می شوند که شاید برخی از آنها را تنها در مستندات دریایی مشاهده کرده اید اما در این آکواریوم غول آسا این جانواران را می توانید از نزدیک تماشا کنید.


آکواریوم سیام از چندین قسمت مختلف تشکیل شده که شامل: بخش عروس های دریایی که زیبایی هیرت انگیزی دارند و تا کنون گسترده ترین جانوران در جهان هستند، بخش منطقه اقیانوس زنده که در این قسمت اختصاص داده شده به هر آنچه که جانوران آبزی برای بقا نیاز دارند، بخش ساحل صخره ای که جانوران را به چالش می کشد و می توانید سخت ترین مرحله از زندگی جانوران را مشاهده کنید که چگونه با امواج خروشان، شکارچیان آبی و کمبود اکسیژن دست و پنجه نرم می کنند. قسمت جنگل بارانی که رابطه بین جانوران و گیاهان را به نمایش می گذارد و بخش های دیگر که هر کدام به نوبه خود جذابیت های بی نظیری دارند و هر بازدید کننده ای را هیرت زده می کنند. گردشگران تور بانکوک می توانند برای گذراندن ساعاتی لذت بخش و خاطره انگیز از آکواریوم سیام بازدید به عمل آورند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره آکواریوم سیام

همیرا صدری 13 شهریور 97
0
آکواریوم سیام به اندازه ی آکواریوم مالزی زیبا و دیدنی نیست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر