پارک بولونی

شهر پاریس به سبب جاذبه های گردشگری بسیار معروفی که در خود جای داده است از توریستی ترین شهر های جهان به شمار می آید و اغلب جاذبه های آن شهرتی جهانی دارند، ما در این مقاله قصد داریم یکی از جاذبه های نه چندان معروف ولی زیبای این شهر را که پارک بولونی می باشد به گردشگران تور پاریس معرفی کنیم به همین جهت برای آشنایی با پارک بولونی در ادامه با ما همراه باشید.
پارک بولونی در گذشته شکارگاه پادشاهان فرانسوی بوده و مردم عادی اجازه ورود به آن را نداشتند اما امروزه تمامی مردم شهر و همچنین گردشگران تور پاریس می توانند از  پارک بولونی بازدید کرده و از دیدن مناظر زیبای موجود در آن لذت ببرند، پارک بولونی که در غرب شهر پاریس واقع شده است یکی از بزرگ ترین و سرسبز ترین پارک های این شهر به شمار می آید.

اگر از شکوه و شلوغی شهر پاریس خسته شده اید می توانید به پارک بولونی بروید و در این پارک سرسبز که مملوء از گیاهان، گل ها و مناظر طبیعی بکر است به استراحت بپردازید، یکی از بهترین بخش های پارک بولونی برکه موجود در آن می باشد که گردشگران تور پاریس می توانند در آن به قایق سواری پرداخته و لحظات بسیار شاد و مفرحی را تجربه کنند.
لازم به ذکر است که در بخش شمالی این پارک یک شهربازی به نام باغ لاکلیماناسیون وجود دارد که گردشگران تور پاریس می توانند به این شهربازی مراجعه کرده و از تفریحات موجود در آن لذت ببرند. امکانات رفاهی و تفریحی بسیاری در این پارک وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از سرویس های بهداشتی، گلخانه، زمین بازی گلف، کالسکه سواری و غیره. اگر از علاقمندان به طبیعت و تفریح می باشید مراجعه به پارک بولونی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر