قیمت بلیط باغ وحش دبی

📅 بروزرسانی : ۴ دی ۱۳۹۷ بازدید : 853
جاذبه های تفریحی موجود در شهر دبی یکی از اصلی ترین دلایل سفر افراد به این شهر می باشد. شهر دبی در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است، در طول این سال ها مکان های تفریحی متوعی در این شهر احداث شده است، یکی از جاذبه های تفریحی محبوب در این شهر، باغ وحش دبی می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با قیمت بلیط باغ وحش دبی در اختیار شما قرار دهیم.قیمت بلیط باغ وحش دبی:
باغ وحش دبی واقع در منطقه جمیرا، یکی از قدیمی ترین جاذبه های تفریحی موجود در این شهر می باشد. گردشگران تور دبی لازم است بدانند که قیمت بلیط باغ وحش دبی مناسب بوده و در حدود 20 درهم می باشد. تاسیس این باغ وحش در شهر دبی به سال 1967 میلادی باز می گردد. در آن دوران حیوانات بسیار کمی در این باغ وحش زندگی می کرده اند، در سال 1971 میلادی شهرداری دبی اقدام به بازسازی و توسعه این باغ وحش کرد، تکمیل و توسعه این باغ وحش تا سال 1989 میلادی به طول انجامید.امروزه بیش از 1000 جانور از 230 گونه مختلف از پرندگان، خزندگان و پستانداران در این باغ وحش زندگی می کنند. به طور کلی می توان گفت در این باغ وحش در حدود 200 پستاندار، 600 پرنده و 300 خزنده وجود دارد. برخی از حیوانات موجود در این باغ وحش مانند نوعی شامپانزه و گربه وحشی عربی بسایر کمیاب می باشند. از پستانداران محبوب موجود در این باغ وحش می توان به شیر، پلنگ، ببر بنگال، گرگ، گربه وحشی، روباه، میمون، کفتار، یوزپلنگ، خرس، گوزن و زرافه اشاره کرد. گردشگران تور امارات جالب است بدانند که بخشی در این باغ وحش به گونه های عربی اختصاص داده شده است، از حیوانات موجود در این بخش می توان به بز کوهی، روباه، مار، راسو، خرگوش، گرگ عربی، گوریل و غزال اشاره کرد. همچنین لازم است بدانید که در بخش پرندگان این باغ وحش، پرندگان بسیاری مانند عقاب، لاشخور، کرکس، قمری، جغد و مرغ نوروزی وجود دارند.باغ وحش دبی دارای امکانات رفاهی مناسبی برای گردشگران تور دبی بوده که در این بخش از مقاله قیمت بلیط باغ وحش دبی به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:
- ارائه خدمات به معلولین
- آلاچیق و مکان استراحت در نقاط مختلف باغ وحش
- چندین رستوران
- نمازخانه
رستوران های موجود در این باغ وحش انواع غذا های با کیفیت محلی و بین المللی را برای گردشگران سرو می کنند.
طبق گفته مدیر این جاذبه تفریحی در آینده ای نزدیک بخش سافاری باغ وحش راه اندازی می شود. در این بخش پوشش گیاهی بسیار زیبایی از 100 گونه گیاه مختلف وجود دارد.
افراد برای بازدید از این باغ وحش لازم است قوانین زیر را رعایت کنند:
- رعایت نظافت الزامی می باشد.
- کودکان برای بازدید از این باغ وحش لازم است به همراه یک شخص بزرگسال به این مکان مراجعه کنند.
- دست زدن به گل ها ممنوع است.
- برگزاری تور بازدید از باغ وحش نیاز به هماهنگی با مدیریت باغ وحش دارد.
- دادن هرگونه غذا به حیوانات باغ وحش ممنون می باشد.ساعت بازدید: گردشگران تور امارات می توانند در فصل تابستان از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر و در فصل زمستان از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر از این باغ وحش بازدید کنند.
قیمت بلیط باغ وحش دبی: هزینه ورود به باغ وحش برای افراد بزرگسال 20 درهم و برای کودکان زیر 2 سال رایگان می باشد.
آدرس: جمیرا، خیابان جمیرا، دبی، امارات
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23489-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D8%A8%D8%A7%D8%BA-%D9%88%D8%AD%D8%B4-%D8%AF%D8%A8%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 101 کاربران به قیمت بلیط باغ وحش دبی