پارک ملی کلانک


مارسی شهری دیدنی و قدیمی بوده که دومین شهر بزرگ در کشور فرانسه می باشد. وجود مردمانی جوان، مناظر زیبا، پویایی و روح زندگی، سبب گشته تا هر گردشگری مجاب شود حداقل یک بار به مارسی سفر کند. در این شهر، پارکی کوهستانی و چشم نواز وجود دارد که کلانک نامیده می شود، کلانک به معنای خلیج کوچک می باشد. پارک ملی کلانک حدود 15 کیلومتر از شهر مارسی فاصله دارد. تلفیقی از سواحل دریای مدیترانه با رشته کوه های موجود در منطقه تصویری حیرت انگیز را به نمایش گذاشته است.
وقتی که همراه با تور مارسی به این منطقه سفر می کنید، تا ساعت ها مبهوت آب شفاف دریا، آسمان آبی، پوشش های گیاهی و چشم انداز بی نظیر پارک ملی کلانک می شوید. در این منطقه جانوران نادری مانند شاهین هم دیده می شود. این پارک هم برای عاشقان مکان های آرامش بخش و هم برای دوستداران هیجان، انتخابی ایده آل است. آرام آن بابت تماشای زیبایی های دریا و کوه های اطراف بوده و هیجان آن برای داشتن تفریحات مهیج می باشد.
در پارک ملی کلانک امکانات و تفریحات بسیار خوبی همانند: قایق سواری، صخره نوردی، شنا و کایاک سواری وجود دارد که گردشگران تور فرانسه می توانند از آن ها بهره ببرند. صخره نوردی در این منطقه و در جوار آب های دریای مدیترانه بسیار لذت بخش می باشد. البته لازم به ذکر است که بگوییم به دلیل سختی مسیر صخره نوردی و خطرات احتمالی در این منطقه، افرادی که تبحری در این ورزش ندارند، بهتر است که این پارک را برای نخستین تجربه خود انتخاب نکنند. انجام دادن هر یک از این تفریحات، مستلزم پرداخت هزینه اضافه می باشد که علاقه مندان باید پرداخت کنند. گردشگران تور مارسی می توانند یک روز خاطره انگیز و ماندگار را در پارک ملی کلانک سپری کنند. 

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر