امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مجموعه تفریحی اسکیپ ادونچر لند

مجموعه تفریحی اسکیپ ادونچر لند

مجموعه تفریحی اسکیپ ادونچر لند یکی از برترین مراکز تفریحی موجود در جزیره پنانگ می باشد که این نوشته به معرفی آن اختصاص دارد، چنانچه از علاقمندان به فعالیت های مهیج می باشید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید تا مجموعه تفریحی اسکیپ ادونچر لند را بهتر بشناسید.
مجموعه تفریحی اسکیپ ادونچر لند در واقع مجموعه ای مملوء از بازی های مهیج می باشد که رفتن به آن می تواند آدرنالین خون گردشگران را بالا ببرد. این مجموعه تفریحی که در سال 2012 و به تازگی افتتاح شده است امروزه یکی از برترین مراکز تفریحی جزیره پنانگ و کشور مالزی به شمار می آید.
در مجموعه تفریحی اسکیپ ادونچر لند فعالیت های هیجانی و سرگرم کننده بسیاری وجود دارد و این فعالیت ها به گروه های مختلف تقسیم می شوند که عبارتند از:
1. بازی های هیجانی
2. برگزاری کمپ
3. تفریحات آبی
4. فعالیت های گروهی
5. برگزاری مسابقات هیجان انگیز1. بازی های هیجانی:
همانطور که پیش تر اشاره کردیم در اسکیپ ادونچر لند بازی ها و تفریحات بسیاری وجود دارد که گردشگران می توانند از تمامی آن ها استفاده کرده و خاطرات بسیار خوشی را خلق کنند.
از بازی های هیجانی موجود در این مجموعه تفریحی می توان به بانجی جامپینگ، ترامپولین، غار نوردی، بالا رفتن از درخت نارگیل، صخره نوردی، زیپ لاین، دوچرخه سواری و غیره اشاره کرد.


2. برگزاری کمپ:
گردشگران تور پنانگ می توانند در کمپ هایی که در این مجموعه تفریحی برگزار می شود شرکت کرده و لحظات بسیار شادی را در کنار سایر توریست های دیگر سپری کنند.
خوب است بدانید که کمپ های این مجموعه در دل جنگل برگزار می شود و هدف از برگزاری این کمپ ها آشنایی شرکت کننده ها با زندگی وحشی می باشد، توجه داشته باشید که در صورت شرکت در کمپ های تفریحی این مجموعه باید در چادر های مخصوص اقامت کنید.


3. تفریحات آبی:
در مجموعه تفریحی اسکیپ ادونچر لند تفریحات آبی بسیاری وجود دارد که استفاده از آن ها می تواند یکی از هیجان انگیز ترین تجربه های گردشگران در این مجموعه باشد، سرسره های آبی بلند، استخر های شنا، غواصی، تیوب سواری در آب و غیره از جمله فعالیت های آبی می باشد که در این مجموعه امکان انجام آن ها برای بازدیدکنندگان فراهم شده است.


4. فعالیت های گروهی:
در این بخش از مجموعه تفریحی، شرکت کنندگان در غالب گروه های چند نفره برای دستیابی به هدفی مشخص مجموعه ای از بازی ها و مراحل سرگرم کننده را طی می کنند و جالب است بدانید هدف از برگزاری این نوع از فعالیت ها تقویت روحیه مشارکت و کار تیمی شرکت شرکت کنندگان می باشد.


5. برگزاری مسابقات هیجان انگیز:
در این قسمت گردشگران می توانند در فضایی رقابتی به فعالیت و انجام بازی های سرگرم کننده بپردازند فعالیت های این بخش شامل طناب بازی، صخره نوردی، عبور از روی پل های طنابی و غیره می باشد که گردشگران با شرکت در آن ها می توانند اوج لذت و هیجان را تجربه کنند.
لازم به ذکر است که فعالیت ها و بازی های موجود در مجموعه تفریحی اسکیپ ادونچر لند پذیرای تمامی گروه های سنی می باشد و گردشگران با هر شرایط سنی می توانند به این مجموعه رفته و به تفریح بپردازند.
گردشگران تور پنانگ باید بدانند که برای استفاده از بازی ها و خدمات تفریحی موجود در مجموعه تفریحی اسکیپ ادونچر لند باید بلیط تهیه کنید و قیمت بلیط ها بسته به تعداد روز های مورد نظر؛پکیج انتخابی و سن افراد متفاوت است که در ادامه لیستی از قیمت ها را مشاهده می کنید.
1. بلیط های 1 تا 7 روزه:
- کودکان 4 تا 12 سال 82 رینگیت
- افراد بین 13 تا 16 سال 124 رینگیت
- افراد بالای 60 سال 82 رینگیت
2. بلیط های 8 تا 30 روزه:
- کودکان 4 تا 12 سال 73 رینگیت
- افراد بین 13 تا 16 سال 110 رینگیت
- افراد بالای 60 سال 73 رینگیت
3. بلیط های 31 تا 60 روزه:
- کودکان 4 تا 12 سال 64 رینگیت
- افراد بین 13 تا 16 سال 96 رینگیت
- افراد بالای 60 سال 64 رینگیت
4. بلیط های بالای 60 روز
- کودکان 4 تا 12 سال 50 رینگیت
- افراد بین 13 تا 16 سال 75 رینگیت
- افراد بالای 60 سال 50 رینگیت
لازم به ذکر است که قیمت های ذکر شده به ازای هر روز می باشد همچنین باید بدانید که برای ورود به این مرکز تفریحی نیز باید بلیطی مجزا تهیه کنید که قیمت آن به شرح زیر می باشد:
- کودکان 4 تا 12 سال 90 رینگیت
- افراد بین 13 تا 16 سال 138 رینگیت
- افراد بالای 60 سال 92 رینگیت
خوب است بدانید که کودکان زیر 4 سال می توانند به صورت رایگان از تمامی امکانات موجود در این مرکز استفاده کنند.
پیش از مراجعه به مجموعه اسکیپ ادونچر لند باید بدانید که اسکیپ ادونچر لند همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت 10:00 تا 18:00 پذیرای گردشگران تور پنانگ می باشد.
آدرس: 828, Jalan Teluk Bahang, 11050 Penang, Malaysia
تلفن های تماس: 035569873
وب سایت: www.escape.my

نظرات مردم درباره مجموعه تفریحی اسکیپ ادونچر لند

سبزیان 18 آذر 97
0
وااااااااااااااااااااااااای مجموعه تفریحی اسکیپ ادونچر لند فوق العاده باحال و پر هیجان هست
درج نظر