باشگاه سوارکاری آیرودزی

📅 انتشار : 1397/07/15 📅 بروزرسانی : 1402/09/12 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 571
باشگاه سوارکاری آیرودزی
باشگاه سوارکاری آیرودزی
باشگاه سوارکاری آیرودزی
باشگاه سوارکاری آیرودزی  یکی از مراکز تفریحی معروف ارمنستان است که در اطراف شهر آشتاراک این کشور واقع شده است. سالانه بسیاری از گردشگران تور ارمنستان برای اسب سواری به باشگاه سوارکاری آیرودزی مراجعه می کنند به همین جهت در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم به معرفی این باشگاه سوارکاری بپردازیم. باشگاه سوارکاری آیرودزی همانطور که پیش تر اشاره کردیم در حومه شهر آشتارک واقع شده است و بسیاری از گردشگران علاقمند به سوارکاری در سفر با تور ارمنستان از این مجموعه دیدن می کنند.
در این باشگاه گردشگران علاوه بر سوار کاری می توانند در استبل ها شخصاً به اسب ها غذا داده و با این موجودات وفادار ارتباط برقرار کنند، همچنین لازم به ذکر است که در این مجموعه گردشگران می توانند از نزدیک زین کردن و آماده سازی اسب ها برای سوارکاری را مشاهده کنند. سوارکاری از ورزش های محبوب و نسبتاً گران دنیا به شمار می آید بنابراین اگر قصد دارید از باشگاه سوارکاری آیرودزی دیدن کنید باید بدانید که هزینه های سوارکاری در این باشگاه کمی گران است.
اگر از علاقمندان به سوارکاری هستید می توانید در این مجموعه تفریحی با خیال راحت این ورزش را امتحان کنید چرا که پرسنل این مجموعه بسیار حرفه ای بوده و می توانند به سادگی تمامی مهارت های مورد نیاز برای سوارکاری را به شما آموزش دهند.
خوب است بدانید که تمامی اسب هایی که در این باشگاه نگهداری می شود تربیت شده و از نژاد های بسیار اصیل می باشند. به طور کلی سوارکاری یکی تفریحات بسیار خاص و منحصر به فردی است که گردشگران تور ارمنستان می توانند در این باشگاه سوارکاری با بهترین کیفیت تجربه کرده و خاطرات بسیار خوشی را رقم بزنند.
اگر قصد سفر با تور ارمنستان و بازدید از این مجموعه را دارید باید بدانید که این باشگاه از دوشنبه تا یکشنبه همه روزه در ساعات 10 صبح تا 19 عصر پذیرای علاقمندان است.
سفر به کشور زیبا و تاریخی ارمنستان!
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.7 از 5 | از 101 کاربران به باشگاه سوارکاری آیرودزی