پارک کوهپایه شیراز

شهر شیراز از جمله شهر های توریستی و پر گردشگر ایران می باشد که جاذبه های گردشگری بسیاری را در خود جای داده است. این مقاله به معرفی پارک کوهپایه شیراز که یکی از زیباترین پارک های این شهر می باشد، اختصاص دارد بنابراین اگر قصد سفر به این شهر و بازدید از پارک کوهپایه شیراز را دارید در ادامه با لحظه آخر همراه باشید.
پارک کوهپایه شیراز یا پارک کوهسار در نزدیکی دروازه قرآن و بلوار هفت تنان واقع شده است و به گهواره دید شیراز معروف می باشد.
دور تا دور این پارک با غرفه های نارنجی رنگ احاطه شده است و در شب نور پردازی های پارک و رنگ غرفه ها توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند.
خوب است بدانید که در بالاترین نقطه پارک کوهپایه شیراز مکانی به نام گهواره دید در نظر گرفته شده است و گردشگران تور شیراز می توانند به آنجا رفته و از ارتفاع بالا درواز قرآن و مناطق اطراف را مشاهده کنند.
در این پارک نیز مانند سایر پارک ها امکانات تفریحی بسیاری وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از نمازخانه، زمین بازی، وسایل ورزشی، بوفه مواد غذایی، وسایل بازی برای کودکان، سرویس بهداشتی، آب خوری های متعدد و غیره.
اگر قصد سفر با تور شیراز و اقامت در این شهر را دارید حتما برای پیاده روی شبانه به این پارک بروید چرا که چشم انداز دروازه قرآن، به طور کلی شهر شیراز در شب فوق العاده می باشد.
برای رسیدن به بالاترین نقطه این پارک مسیری پله ای در نظر گرفته شده است که گردشگران تور شیراز می توانند با استفاده از آن ها خود را به گهواره دید رسانده و از تماشای مناظر اطراف لذت ببرند.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با پارک کوهسار شیراز به دست آورید و این اطلاعات در سفر با تور شیراز برایتان مفید واقع شود.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به پارک کوهپایه شیراز
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.