ساحل لائم سینگ پوکت

تاریخ انتشار : ۱ مرداد
یکی از محبوب ترین تفریحات در شهر پوکت، ساحل لائم سینگ پوکت است. ساحل لائم سینگ پوکت جزء سواحل زیبا و آرامش بخش تایلند می باشد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.
پوکت، یکی از شهر های توریستی و محبوب تایلند است و سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا از جاذبه های گردشگری و سواحل این شهر بازدید می کنند. در میان سواحل زیبای این شهر، ساحل لائم سینگ پوکت یکی از سواحل زیبای پوکت محسوب می شود.
گردشگران تور پوکت می توانند همه روزه از ساعت 7 صبح الی 6 بعد از ظهر با پرداخت 100 بات، از این ساحل بازدید کنند. ساحل لائم سینگ، ساحلی کوچک است و حداکثر 300 متر طول دارد. این ساحل به دلیل اینکه در محاصره جنگل ها و درختان قرار گرفته است،  تا حدودی ساحلی خصوصی به نظر می رسد. گردشگران تور پوکت می توانند با اجاره کردن استراحتگاه های چتری، از منظره بی نظیر ساحل لذت ببرند.
در ساحل لائم سینگ می توان فروشگاه های مختلفی را مشاهده کرد که انواع کالاهای سنتی و دست ساز محلی را برای گردشگران به فروش گذاشته اند هرچند که از قیمت های بالا تری نسبت به مراکز خرید پوکت برخوردارند. همچنین در این ساحل رستوران های زیادی وجود دارد و هرکدام تنوعی از غذاهای منحصر به فرد را برای گردشگران سرو می کنند؛ به همین جهت گردشگران می توانند در میان تنوعی از انواع غذاهای محلی و بین المللی، غذای خود را با طبخ محلی پوکت میل کنند.
گردشگران تور پوکت می توانند در ساحل لائم سینگ، از تفریحات آبی هیجان انگیزی نظیر جت اسکی با ارائه آموزش کامل، بنانا، اسکی روی آب و پاراسلینگ لذت ببرند اما لازم به ذکر است تفریحات در این منطقه گران تر از سایر نقاط پوکت هستند و در کنار آن، محدودیت های دیگری هم دارند.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره ساحل لائم سینگ پوکت

بهناز مرداد 1397
ساحل لائم سینگ پوکت خیلی باحاله آدم دوست داره ساعت ها زیر آفتاب دراز بکشه و از طبیعت لذت برد
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به ساحل لائم سینگ پوکت