واترکینگ دوم بمبئی

هند طبیعت بکر و زیبایی دارد که خیلی از گردشگران به این کشور می روند و مناطق ساحلی آن را برای تفریحات خود انتخاب می کنند یکی از تفریحات معروف هند پارک آبی به نام واترکینگ دوم بمبئی است که هر ساله گردشگران تور هند را به خود جذب میکند.
اگر در تابستان به کشور هند سفر می کنید بهترین تفریح در این فصل واترکینگ دوم بمبئی است. این پارک بزرگترین پارک آبی در آسیا است. این پارک آبی شامل سرسره ای هفت طبقه ای که مخصوص بزرگسالان است که با سرعت چهل مایل در ساعت به پایین می آید. این پارک زیبا علاوه بر سرسره های غول آسا فواره های بسیار زیبایی دارد که با راه رفتن میان این فواره ها می توانید تجربه دیگری را برای خود رقم بزنید. این پارک آبی شامل ساحل وسیعی می باشد که شما می توانید ساعت ها در کنار این ساحل بنشینید و از آرامش ان لذت ببرید.
در سمت دیگر این پارک آبی، آب پاش هایی قرار دارد که با راه رفتن در میان آنها گردشگران تور هند می توانند از هیجانات آن لذت ببرند.
برای بازی کودکان، مکان مخصوص و جداگانه ای وجود دارد که در آنجا کودکان می توانند از تفریحات و هیجانات مختلف لذت ببرند.
یکی دیگرازجاذبه های واترکینگ دوم بمبئی، استخرمواج این پارک پارک است، این استخر با طول صد متر بزرگترین استخر مواج جهان است.
به غیر از شنا در این پارک آبی تفریحات دیگر همچون رستوران و کافی شاپ های مختلف در این پارک آبی وجود دارد که گردشگران تور هند میتوانند بعد از یه تفریح هیجان انگیزاز آنها استفاده کنند. ساحل این پارک آبی برای آفتاب گرفتن بسیار مناسب است گردشگران اگر به دنبال مکانی برای گرفتن آفتاب هستید این پارک گزینه مناسبی برای گرفتن آفتاب است.گزارش مشکل

نظرات مردم درباره واترکینگ دوم بمبئی

لرستانی 18 شهریور 97
1
واترکینگ دوم بمبئی چیزی نیست که کلا چند تا وسیله بازی داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر