واترکینگ دوم بمبئی

هند طبیعت بکر و زیبایی دارد که خیلی از گردشگران به این کشور می روند و مناطق ساحلی آن را برای تفریحات خود انتخاب می کنند یکی از تفریحات معروف هند پارک آبی به نام واترکینگ دوم بمبئی است که هر ساله گردشگران تور هند را به خود جذب میکند.
اگر در تابستان به کشور هند سفر می کنید بهترین تفریح در این فصل واترکینگ دوم بمبئی است. این پارک بزرگترین پارک آبی در آسیا است. این پارک آبی شامل سرسره ای هفت طبقه ای که مخصوص بزرگسالان است که با سرعت چهل مایل در ساعت به پایین می آید. این پارک زیبا علاوه بر سرسره های غول آسا فواره های بسیار زیبایی دارد که با راه رفتن میان این فواره ها می توانید تجربه دیگری را برای خود رقم بزنید. این پارک آبی شامل ساحل وسیعی می باشد که شما می توانید ساعت ها در کنار این ساحل بنشینید و از آرامش ان لذت ببرید.
در سمت دیگر این پارک آبی، آب پاش هایی قرار دارد که با راه رفتن در میان آنها گردشگران تور هند می توانند از هیجانات آن لذت ببرند.
برای بازی کودکان، مکان مخصوص و جداگانه ای وجود دارد که در آنجا کودکان می توانند از تفریحات و هیجانات مختلف لذت ببرند.
یکی دیگرازجاذبه های واترکینگ دوم بمبئی، استخرمواج این پارک پارک است، این استخر با طول صد متر بزرگترین استخر مواج جهان است.
به غیر از شنا در این پارک آبی تفریحات دیگر همچون رستوران و کافی شاپ های مختلف در این پارک آبی وجود دارد که گردشگران تور هند میتوانند بعد از یه تفریح هیجان انگیزاز آنها استفاده کنند. ساحل این پارک آبی برای آفتاب گرفتن بسیار مناسب است گردشگران اگر به دنبال مکانی برای گرفتن آفتاب هستید این پارک گزینه مناسبی برای گرفتن آفتاب است.
امتیاز 5 از 5 | از بین 101 دهنده به امتیاز واترکینگ دوم بمبئی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
لرستانی 18 شهریور 1397
1
واترکینگ دوم بمبئی چیزی نیست که کلا چند تا وسیله بازی داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری