پارک ملی هوخه ویلوه

قطعا یکی از بهترین تفریحاتی که می توانید در سفر از آن استفاده کنید پارک های آن کشور می باشد. پارک ملی هوخه ویلوه یکی از برترین و بزرگ ترین پارک های موجود در هلند می باشد که امروزه با استقبال خوبی از سوی گردشگران تور هلند قرار گرفته است. پارک ملی هوخه ویلوه با چشم اندازهای طبیعی فوق العاده زیبایی که دارد یکی از محبوب ترین تفرجگاه های کشور هلند به شمار می رود که دولت نیز حمایت های ویژه ای از منابع طبیعی آن به عمل می آورد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این پارک ملی وجود حیواناتی نظیر گوزن، آهو و گراز است که به صورت آزادانه در اطراف پارک زندگی می کنند و مسئولین بهترین خوراک ها را برای بقای نسل آن ها تهیه می کنند. حتی تماشا از فاصله ی دور این نوع از حیوانات برای گردشگران تور هلند می تواند جذاب باشد. به طور کلی مردمان هلند و گردشگران ، هوخه ویلوه را با گرازهای وحشی و گوزن های فوق العاده آن می شناسند. برای آن دسته از گردشگران که علاقه به طبیعت بکر و حیات وحش طبیعی دارند پارک ملی هوخه ویلوه می تواند یکی از بهترین اماکن تفریحی به نظر برسد.
شاید برایتان جالب باشد بدانید که کرایه دوچرخه در این مجموعه کاملا رایگان می باشد و می توانید با رکاب زدن کل این پارک سرسبز و خوش آب و هوا را مشاهده کنید و از چشم اندازهای بی نظیر آن لذت ببرید. با توجه به موقعیت قرار گیری پارک ملی هوخه ویلوه در خارج از مرکز شهر از آب و هوای بسیار پاک و تمیز برخوردار است که نفس کشیدن را حتی لذت بخش می کند.

محیط آرام به دور از هیاهو و شلوغی شهر، سکوت دل انگیز با صدای پرنده های فصلی و آب و هوایی معتدل و مناسب از ویژگی های شگفت انگیز این پارک بزرگ می باشد. همچنین وجود درختان و پوشش گیاهی انبوه در سر تا سر پارک سبب شده تا بیش از پیش مورد استقبال گردشگران تور هلند قرار بگیرد.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر