پارک آبی آتلانتیس

یکی از تفریحات هیجان انگیز در ترکیه وجود پارک های آبی می باشد که در این میان با یکی از بزرگ ترین پارک آبی مارماریس ، پارک آبی آتلانتیس آشنا خواهید شد.
در پارک آبی آتلانتیس مارماریس می توانید روزی هیجان انگیز و مفرحی را در کنار کسانی که دوست دارید بگذرانید ، در این پارک برای تمامی سنین تفریحات متنفاوتی نظیر استخر کودکان ، انواع سرسره های آبی ، استخر موج دار ، زمین گلف ، کافی شاپ ، رستوران ، بولینک  و ... می باشد که به گردشگران تور مارماریس خدمات ارائه می دهند. همچنین این پارک دارای ساحل اختصاصی به همراه تخت های آفتاب گیر با چتر وجود دارد که گردشگران می توانند به صورت رایگان از آن ها استفاده نمایند.
قابل توجه گردشگرن تور مارماریس ، پارک آبی آتلانتیس دارای مدارک بین المللی water safety certificate و food safety certificate از سازمان بین المللی بازرسی و  نظارت ایمنی برای سیستم های آبی و غذایی نیز می باشد.
پارک آبی آتلانتیس از 15 اردیبهشت ماه تا 23 مهر ماه پذیرای گردشگران می باشد و ساعت بازدید و استفاده از این پارک آبی بزرگ و زیبا از ساعت 10 صبح تا 17 بعد از ظهر می باشد و همچنین هزینه ورودی به این پارک بین 14 الی 25 TL  است.
این پارک آبی در سال 1997 تاسیس و آماده استفاده برای عموم شد و هر ساله امکانات زیاد و جدیدی به این پارک اضافه می شود مانند تنها استخر موج دار مارماریس در سال 2004 ، تنها سرسره فضایی در سال 2005 ، تنها سرسره آبی با مخزنی آب در بالا که بر روی اشخاص می ریزد و به نام باکت اسلاید مشهور می باشد.
قابل توجه گردشگران ، این پارک آبی بسته به نوع آب و هوا ممکن است تعطیل باشد پس بهتر است قبل از رفتن به آن جا کاملا از باز بودن آن مطمئن شوید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک آبی آتلانتیس

ترانه 11 شهریور 97
0
پارک آبی آتلانتیس که دیگه جای تعریف نداره انقدر که هیجان انگیزه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر