امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه چاچی

کافه چاچی

شهر صوفیه در سال های اخیر مورد توجه توریست های زیادی قرار گرفته است. بسیاری مشتاق هستند تا از جاذبه های این شهر که از آن ها کمتر صحبت شده بازدید به عمل آورند. در کنار بازدید از مکان های دیدنی این شهر شما می توانید در کافه های بی نظیر آن یک نوشیدنی دلچسب میل نمایید.
یکی از کافه های محبوبی که در شهر صوفیه مورد استقبال گردشگران تور بلغارستان قرار گرفته، کافه چاچی می باشد. کافه چاچی در این شهر، محبوبیت ویژه ای کسب کرده به طوری که هر زمان به آن مراجعه نمایید، مملو از مشتری است و همچنین توریست هایی که با تور صوفیه راهی این شهر می شوند، بازدید از آن را در برنامه سفر خود جای می دهند.
قهوه هایی که در کافه چاچی سرو می شود، طعمی بی نظیر و خاطره انگیز دارد که تجربه آن خالی از لطف نیست. محیط کافه چاچی وسعت زیادی ندارد ولی در همان مکان کوچک فضایی دلنشین ایجاد کرده اند که میهمانان بتوانند لحظات خوب و لذت بخشی را در آن سپری کنند. در این کافه صندلی هایی ساده و چهارپایه مانند در کنار میزها قرار گرفته اند که میهمانان بعد از نشستن بر روی آن ها سفارشات خود را داده و بعد از مدت کوتاهی کارکنان کافه آن سفارشات را برای آن ها سرو می کنند. در بخشی از کافه قهوه های گوناگون در ظروفی هماهنگ در معرض دید قرار گرفته اند که نظر گردشگران تور صوفیه را به خود جلب کرده است. وجود تابلوهایی زیبا که بر روی دیوارهای کافه چاچی نصب شده، جلوه ی خاصی به محیط کافه بخشیده است. علاوه بر لوستری که در کافه وجود دارد، تعدادی چراغ کوچک که از سقف به پایین آویزان شده، جلوه زیبایی به کافه داده است. گردشگران با بازدید از کافه چاچی خاطره ای فراموش نشدنی را برای خود به ارمغان می آورند. 
درج نظر