امتیاز 5 از 5 | از بین 102 امتیاز دهنده به کافه رویال یزد

کافه رویال یزد

شهر یزد شهری تاریخی است که به شهر آفتاب شهرت دارد. در این شهر جاذبه های تاریخی بی شماری وجود دارد که شهرت زیادی داشته و عنوان "دومین شهر زیبای خشتی جهان" را به خود اختصاص داده است. علاوه بر جاذبه های گردشگری زیبا و بی همتا، تعدادی کافی شاپ محبوب نیز در آن قرار دارد که یکی از آن ها کافه رویال یزد نام دارد.
کافه رویال یزد گنجایش حدود 50 نفر را دارد. گردشگران تور یزد می توانند در فضای دلنشین این کافه انواع نوشیدنی های گرم و خنک را سفارش دهند و میل کنند. همچنین کافه دارای فضای وی آی پی نیز می باشد که برای برگزاری جشن های کوچک مناسب می باشد. نواختن موسیقی زنده در کافه، یکی از دلایل محبوبیت آن نزد گردشگران تور داخلی می باشد. اگر با خود پول نقد به همراه ندارید، جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد، چون این کافه کارت خوان دارد. وجود تهویه مطلوب سبب می شود تا در گرمای شدید فصل تابستان، دمای داخل کافه مناسب باشد و میهمانان بتوانند از سفارشات خود لذت ببرند.
دیوارهای کافه رویال یزد مزین به آجرهایی است که به زیبایی طراحی شده اند. میز و صندلی های موجود در آن نیز ساده و چوبی بوده و در بخشی دیگر از کافه مبلمانی راحت تر وجود دارد. به دلیل عدم وجود پنجره های بزرگ در بخش های مختلف، نورپردازی خوبی در کافه تعبیه شده که فضا را دلباز کرده است. در بخشی از کافه تصاویری بر روی دیوارها نصب شده که جلوه ی خاصی به آن بخشیده است.
لازم به ذکر است که گردشگران تور یزد بدانند کافه رویال در بلوار دانشگاه و در ابتدای خیابان جیحون یزدی واقع شده است. لذت نوشیدن یک نوشیدنی دلچسب در کافه رویال یزد برای هر توریستی جذاب است و خاطره ای فراموش نشدنی را به ارمغان می آورد. 
درج نظر