امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به قهوه خانه آنتی پودین

قهوه خانه آنتی پودین

کافه ها و رستوران های کوالالامپور نسبت به سنگاپور تفاوت های زیادی دارد و از نظر قیمتی همم مناسب تر می باشند ، اکثر کافه ها و رستوران های مالزی دارای وای فای و محیط زیبا و دنجی می باشد. قابل توجه گردشگران تور مالزی در این قسمت از لحظه آخر می خواهیم قهوه خانه آنتی پودین را معرفی کنیم که یک بار امتحان در سفر به مالزی خالی از لطف نیست.
با این که این رستوران به معنی مردمان بومی استرالیا نیوزلند اما در منوی آن غذا های مدیترانه ای ، عربی ، انوع کباب ، انواع نوشیدنی و دسر ها را سرو می کنند ، منوی قهوه خانه آنتی پودین به زبان مالایی و انگلیسی نوشته شده است که می توانید غذا و نوشیدنی مورد نظرتان را به راحتی انتخاب نمایید.
با اینکه این یک کافه می باشد اما غذا های متنوعی را برای مشتریان خود سرو ، که در این میان می توان به کباب های بی نظیر با سس خوشمزه ای که دارد در نوع خود بی نظیر و لذیذ است اگر به مالزی سفر می کنید خوردن کباب در قهوه خانه آنتی پودین را به هیچ  عنوان از دست ندهید مطمئن باشید به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد.
قهوه خانه ی آنتی پودین کافه رستوران کوچکی است اما با این حال با گرفتن جایزه دانش غذا به دلیل سرو غذای عالی در میان محلیان و گردشگران بسیار محبوب و پر طرفدار می باشد جایی که شما از پولتان نهایت استفاده را می برید.
در این کافه انواع نوشیدنی های گرم و سرد ، دسر های محلی و بین المللی سرو می گردد که به دلیل متنوع بودن باب میل هر مشتری است و هیچ کدام از مشتریان از سرویس دهی این کافه ناراضی بر نمی گردند به همین دلیل است که مشتریان پر و پا قرص خود را دارد.

نظرات مردم درباره قهوه خانه آنتی پودین

آدینه 7 مهر 97
4
اگر یه روزی به قهوه خانه آنتی پودین رفتید به یاد داشته باشید کباب های مخصوص آن را با سس نوش جان کنید
درج نظر