امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به کافه مان

کافه مان

کشور چین پر کافه ها و رستوران های مختلف هست که گردشگران تور چین علاقه ی زیادی دارند که هر کدام از این کافه ها و رستوران ها امتحان کنند به دلیل اینکه چین دارای طیف غذایی و همچنین نوشیدنی های زیادی می باشد. البته ممکن است با ذائقه خیلی از مسافران جور در نیاد اما کسانی که علاقه دارند خوراکی ها و نوشیدنی های جدید را تست کنند پرسه زدن در کافه و رستوران های چین یک تفریح مفرح به شمار می رود. به همین دلیل در این قسمت به معرفی یک کافه خوب با دکوراسیون زیبا که دل هر بیننده ای را در نگاه اول می برد ، کافه مان چین می پردازیم.
کافه مان چین با دکوراسیون منحصر به فرد ، و منظره ای بی نظیر و شیشه ای اطراف و همچنین طرز چیدمان محل خوبی برای مهمان کردن خودتان و همراهان سفرتان به صرف یک قهوه و حتی یک دمنوش به طعم مورد علاقتان می باشد که هم از طعم خوب انواع نوشیدنی های کافه مان چین لذت ببرید و همچنین عکس های یادگاری زیبایی را بگیرید.
کافه مان چین معروفه به انواع شیرینی و انواع نوشیدنی و غذا های فوق العاده خوشمزه ، به همین دلیل است که در تمامی ساعت روز این کافه را به هیچ عنوان خلوت و بدون مشتری نمی بینید ، قیمت کافه مان نسبت به کیفیتی که ارائه می دهد واقعا خوب و به صرفه می باشد.
ساعت کاری این کافه همه روزه از ساعت 9 صبح تا 11 شب می باشد که آماده پذیریی گردشگران تور چین به صرف صبحانه ، نهار ، عصرانه و شام نیز می باشد ، پیشنهاد لحظه آخر به شما امتحان کردن دمنوش های این کافه و همچنین میل کردن یک وعده صبحانه نیز می باشد. همچنین اگر به خوردن قهوه علاقه مند هستید خوردن قهوه در این کافه همراه با کاپ کیک را از دست ندهید.
شماره تماس کافه : 01084573470

نظرات مردم درباره کافه مان

آرمیتا 7 مهر 97
3
یعنی اگر یک بار کافه مان برید بی نهایت خوشتان خواهد اومد انقدر که منظره ی زیبایی داره
درج نظر