کافه باغ وارنا

📅 انتشار : 1397/06/15 📅 بروزرسانی : 1401/12/03 ⏱ مطالعه : 3 دقیقه بازدید : 639
کافه باغ وارنا
آدرس کافه باغ وارنا
کافه باغ وارنا عکس
مجموعه رستورانهای BMD در وارنا، شامل رستوران های متنوع در سبک های مختلف و مختص با مراسم شما است. کافه باغ وارنا، یکی از رستوران های این مجموعه می باشد که در فضایی بین شهر و با منظره ساحل قرار دارد. این رستوران در سال 2004 تاسیس شده است و در تمام فصول سال، منظره زیبایی به بازدیدکنندگان خود ارائه می دهد. مواد غذایی تولید شده در این رستوران، از تازه ترین و بهترین مواد موجود در بازار تهیه شده است. غذاهای منوی رستوران یا نوشیدنی های سرد و گرم، ترکیبی هماهنگ از سلیقه های تازه و دید خلاقانه است. جالب است بدانید که شعار این رستوران ها ارائه غذا با "طعم عشق" برای مراجعه کنندگانش است.
فضای داخلی این کافه، با تزییناتی از گل و گیاه، فضای سبز و زیبایی را همچون یک باغ به معرض دید گردشگران تور وارنا قرار می دهد. در بخشی دیگر، خارج از فضای داخلی کافه و در فضای باز نیز شرایطی فراهم شده است که از آفتاب طلایی ظهر و آرامش و هوای خوب لذت برد.
منوی کافه باغ وارنا شامل انواع دسرها و شیرینی، غذاهای فوق العاده و بومی، نوشیدنی های سرد و گرم می باشد.کافه باغ وارنا در بین مجموعه رستوران های  BMD طرفداران بسیاری دارد، و بیشتر گردشگران تور وارنا که به این منطقه سفر می کنند، لذت حضور در این رستوران و چشیدن غذاهای خوشمزه آن را از دست نمی دهند. به شما توصیه می کنیم که در سفر خود با تور بلغارستان حتما به کافه باغ وارنا سر بزنید و از فضای زیبای رو به دریا و غذاهای فوق العاده آن لذت ببرید.
سفر به کشور سرسبز اروپایی با جاذبه‌های دیدنی و سواحل جذاب!
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.9 از 5 | از 120 کاربران به کافه باغ وارنا