ممونتو کافه

📅 انتشار : 1396/05/10 📅 بروزرسانی : 1402/09/06 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 686

ممونتو کافه بلغارستان
ممونتو کافه بلغارستان
ممونتو کافه بلغارستان
ممونتو کافه بلغارستان

ممونتو کافه یکی از کافه های برتر بلغارستان می باشد که می توانید در طول سفری که به این کشور زیبا دارید حداقل برای یک بار هم شده به ممونتو کافه بروید و از انواع نوشیدنی های گرم و سرد و دسر های و میان وعده های فوق العاده ای را لذت ببرید و می توانید صبح زود از محل اقامت خودتون بزنید بیرون و صبحانه ای لذیذ و لذت بخشی رو در ممونتو کافه همراه با بهترین و معروف ترین قهوه بلغارستان را در این کافه میل کنید و صبح پر انرژی را شروع کنید.

معرفی ممونتو کافه

هزینه ی منوی این کافه کاملا مناسب می باشد به همین دلیل است که بیش تر مواقع که به ممونتو کافه بروید این کافه را شلوغ می بینید که نشان دهنده کیفیت و قیمت مناسب آن می باشد. ساعت کاری رستوران همه روزه به جز یکشنبه ها از ساعت 9 الی 22 بامداد باز و پذیرای مشتریان خود می باشد.

سفر به کشور سرسبز اروپایی با جاذبه‌های دیدنی و سواحل جذاب!

جالب است بدانید طراحی ممونتو کافه به گونه ایست که خودتان و همراهتان احساس آرامش می کنید و همچنین غذا و نوشیدنی که انتخاب می کنید در سریع ترین زمان ممکن برای شما سرو می کنند و می توانید در فضایی رویایی با نور پردازی آرامش بخش نهایت لذت را ببرید. میان وعده و غذای های این کافه به ذائقه ایرانی ها بسیار نزدیک می باشد پس جای هیچ نگرانی نیست و با خیال راحت می توانید بروید و روز خوبی را برای خودتان بسازید اگر با تور بلغارستان سفر می کنید با دوستان و گردشگرانی که همراهشان هستید به این کافه بروید تا بتوانید هزینه تاکسی را بین خودتون تقسیم کنید. همچنین در این کافه قهوه های اصل بلغارستان را می توانید خریداری کنید  و به صورت سوغاتی برای اقوام و دوستانتان ببرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تور بلغارستان و تمامی کافه ها و رستوران های این کشور با تور بلغارستان همراه شوید. 

 

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.2 از 5 | از 101 کاربران به ممونتو کافه