بهترین زمان سفر به پاتایا

با این که آب و هوای تایلند در ماه های مختلف سال تغییر می کند اما این تغییرات زیاد نمی باشد و در تمامی مدت سال می توانید به این کشور سفر کنید.اما به طور کلی بهترین زمان سفر به پاتایا ماه های خشک و خنک سال بین ماه های نوامبر و تا اوایل آوریل می باشد.در قسمت جنوب آب و هوا بین ساحل شرقی و غربی متفاوت بوده به طوری که سواحل غربی در ماه های زمستان آب و هوای بهتر  زمان مناسبی برای غواصی می باشد در صورتی که آب و هوای سواحل شرقی در بیش تر ایام ایام سال خوب و ایده آل است.
به طور کلی پاتایا همانند دیگر مناطق تایلند دارای آب و هوای گرمسیر بوده و در تمامی مدت سال گردشگران زیادی به پاتایا سفر می کنند با این حال در ادامه شما را بیش تر با آب و هوای پاتایا آشنا خواهیم کرد.

1. ماه های نوامبر تا فوریه : بهترین زمان سفر به پاتایا این ماه های می باشد که آب و هوا در این مناطق نه گرم است و نه سرد و همچنین فصل پر گردشگری پاتایا به شمار می رود به همین خاطر قیمت تور ها و اقامت در هتل ها نسب به دیگر ماه ها افزایش می یابد.اگر می خواهید در این ماه ها به پاتایا سفر کنید بهتر است برای تهیه تور مورد نظرتون زودتر افدام نمایید.

2.  ماه های مارس تا مه : در بازه زمانی این ماه ها آب و هوای پاتایا گرم و مرطوب بوده است اما این موضوع به هیچ عنوان بر تعداد گردشگران تاثیری نمی گذارد گرچه در بیش تر سواحل تعداد زیادی از گردشگران را در حال دیدن حمام آفتاب خواهید دید.

3. ماه های ژوئن تا اکتبر :  در بین این ماه ها پاتایا بارش های باران سنگینی را تجربه خواهد کرد اگر به دنبال لذت بردن از پاتایا هستید انتخاب فصل بارانی بسیار عالیست.در این مدت سواحل خلوت ،و قیمت هتل ها کاهش می یابد.بسیاری از گردشگران ماه های جولای و اوت که بارش باران کاهش پیدا می کند را برای سفر انتخاب می کنند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بهترین زمان سفر به پاتایا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
مینا 17 آبان 1396
2
متنی که در مورد بهترین زمان سفر به پاتایا عالی بود
فرشاد 17 آبان 1396
0
تور پاتایا از چه قیمیت شروع میشه؟
رامین 26 دی 1397
4
بهترین زمان سفر به پاتایا فقط آبان. پاتایا بی نظیر خوبه تو این ماه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری