امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به یونان

بهترین زمان سفر به یونان

در هر سفر یکی از مهم ترین نکات پیش بینی آب و هوایی مقصد می باشد که بر روی مسافرت بسیار تاثیر گذار و دارای اهمیت بالایی است. اکثر گردشگران بر این باورند که در فصلی سفر کنند تا مورد پسند آنها بوده تا بتوانند به خوبی از سفرشان لذت ببرند، گردشگران گرامی تور یونان با ما همراه باشید تا از بهترین زمان سفر به یونان مطلع شوید تا در فصل مورد پسندتان به این کشور زیبا سفر کنید.

از آنجا که یونان آب و هوایی مدیترانه ای داشته چهار فصل به خوبی در آن نمایان می شود که در فصل بهار بادهایی خنک و ملایم از غرب کشور وارد می شود که بسیار لذت بخش و خوشایند هستند، در دو ماه اول فصل بهار یعنی آوریل و مه نسبتا خلوت بوده اما از ماه ژوئن فصل گردشگری این کشور شروع شده و با بسیار شلوغ می شود. تابستان شروع تعطیلات و همچنین دو ماه اول فصل یعنی ماه ژوئیه و آگوست، یونان در بهترین موقعیت آب و هوایی قرار گرفته که برای تفریحات تابستانی و آبی بسیار مناسب می باشد، گرم بودن فصل تابستان گاهی آزار دهنده می باشد اما طاقت فرسا نبوده اما در ماه سپتامبر هوا به شدت گرم شده که گاهی درجه هوا به 40 درجه هم خواهد رسید که در این ماه گردشگران کمتری به این کشور سر می کنند.

پاییز در این کشور فصلی متفاوت و خاص محسوب می شود به شکلی که شهرها خلوت و در آرامش کامل به سر می برند که می توان گفت این فصل نیز بهترین زمان سفر برای عشاق می باشد. فصل زمستان در یک ماه اول فصل هوا کمی سرد اما معتدل بوده که در دو ماه بعدی با کاهش دمای زیاد و همچنین بارش برف و باران همراه می باشد. به طور کلی می توان گفت فصل بهار، اوایل تابستان، پاییز و ماه اول فصل زمستان بهترین زمان سفر به یونان می باشند.

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به یونان

خامسی 30 مهر 97
3
بهترین زمان سفر به یونان بهاره تقریبا چون تابستون هوا فوق العاده گرم میشه
درج نظر