ستون های سنگی روسیه

یکی از جذاب ترین اماکن دیدنی که امروزه تبدیل به جاذبه گردشگری شگفت انگیزی در مسکو روسیه تبدیل شده ستون های سنگی روسیه ( که به نام های دیگری مثل منپاپانر یا هفت مرد قوی نیز شهرت دارد) می باشد. تعداد این صخره های طبیعی عظیم الجثه 7 عدد می باشد که بدون دخالت دست انسان به صورت طبیعی با فرسایش و جا به جایی های زمین به این شکل درآمده اند. با بررسی محققین قدمت پیدایش این 7 سنگ را به 300 میلیون سال پیش تخمین زده اند. صخره های منپاپانر در قسمت شمالی رشته کوه اورال واقع در جمهوری کومی در شهر مسکو قرار دارن. به سه روش می توانید برای بازدید از این منطقه افسانه ای بروید اول با هلیکوپتر که هزینه زیادی دارد، دوم با قایق های مخصوص و برخی برای استفاده از طبیعت و آب و هوای معتدل کوهستانی ترجیح می دهند این مسیر را پیاده روی کنند. اگر با هوای سرد کوهستانی مملو از برف مشکلی ندارید به شما پیشنهاد می کنم در فصل زمستان برای بازدید این صخره های عظیم بروید زیرا که با بارش برف و نشستن آن بر روی این سنگ ها نمای فوق العاده زیبایی را بوجود آورده که به طور حتم برای شما مسافرین عزیز تور روسیه جذاب و افسانه ای به نظر خواهد آمد.


 البته در هر فصلی که بروید از دیدن منپاپانر شگفت زده خواهید شد. ستون های سنگی روسیه جزء عجایب هفت گانه این کشور محسوب می شود که سالیانه گردشگران زیادی برای بازدید ازاین سنگ ها به مسکو روسیه سفر می کنند. درباره پیدایش این هفت سنگ افسانه های متعددی وجود دارد که مردمان روسیه می توانند برای شما تعریف کنند ولیکن که از نظر علمی قابل قبول نیستند و به احتمال زیاد با تغییرات جوی پدید آمده اند. در سفر به مسکو بازدید از این منطقه می تواند به خاطره ای همیشگی در ذهن شما از روسیه تبدیل شود.امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز ستون های سنگی روسیه
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
مصطفی 5 شهریور 1397
4
ستون های سنگی روسیه شبیه به استون هنج هست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری