پاراگلایدر در ارمنستان

یکی از تفریحات هیجان انگیز در ارمنستان پاراگلایدر است. از آن جایی که ارمنستان یک کشور کوهستانی با آب و هوای مناسب برای پاراگلایدر می باشد بیش از پیش مورد استقبال گردشگران تور ارمنستان می باشد. پاراگلایدر در ارمنستان جزو تفریحات محبوبی است که در این کشور اگر در سن پایین تر شروع به یادگیری آن کنید به عنوان یک ورزش مفرح محسوب می شود و مسابقات حرفه ای و جدی در فصل بهار و تابستان برگزار می کنند.

پاراگلایدر در ارمنستان در مکان های خاصی مانند دریاچه سوان، کوهستان هاتیس، کوهستان آراگاتس و آرارات انجام می گیرد. در واقع در این محل ها باشگاه های پرواز برای یادگیری و آموزش توسط افراد ماهر و دوره دیده با مدارک معتبر وجود دارد و علاقه مندان می توانند در این مناطق از این تفریح هیجان انگیز به همراه مربی خود لذت ببرند. برای گردشگران عزیز تور ارمنستان که می خواهند یک تفریح خاص و متفاوتی را تجربه کنند و در عین حال جذاب و هیجان انگیز باشد پیشنهاد می کنیم از پاراگلایدر استفاده کنند و لذت ببرند. به پرواز در آمدن در آسمانی پاک و آبی با چشم اندازهای بینظیز کوهستان و دریا می تواند یک روز فراموش نشدنی را در این کشور برای شما به رقم بزند.

هزینه های پرواز با پاراگلایدر در همه جای دنیا گران است زیرا که به زمان و زحمت زیادی نیاز دارد. پاراگلایدر در ارمنستان نفری 100 هزار تومان در مدت زمان 20 دقیقه می باشد که اگر از یک خانواده چند نفر باشید تخفیف خوبی خواهید گرفت. این هزینه را بابت 20 دقیقه پرواز در آسمان با ارتفاع 20 تا 50 متر از سطح زمین، فیلم و عکس برداری می پردازید که با توجه به لذتی که می برید ارزش یک بار امتحان کردن را دارد. در سفر به این کشور زیبا پاراگلایدر ارمنستان را فراموش نکنید.

نظرات مردم درباره پاراگلایدر در ارمنستان

ثریا 10 مهر 97
2
اگه اهل هیجان هستید حتما پاراگلایدر در ارمنستان رو امتحان کنید مطمئن باشید هیچ وقت پشیمون نمیشید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر