چشمه پارک ملی چاپادا

در 400 کیلومتری ایالت باهیای کشور برزیل و در پارک ملی چاپادا سک چشمه سحرآمیز وجود دارد که از عجایب دنیا محسوب می شود. این چشمه دارای عمق 36 متر بوده و به اندازه ای آب آن زلال و شفاف است که می توان تنه درختان و صخره های موجود در کف آن را به وضوح مشاهده کرد.

 

 

این دریاچه در سمت راست، یک شکافی دارد که به هنگام عبور خورشید، نور زیادی را وارد فضای دریاچه می کند و انعکاسی به رنگ آبی را در آن به وجود می آورد که جذابیت های این جاذبه را دوچندان می کند.

لازم به ذکر است که بگوییم گردشگران تور برزیل در حالت عادی نمی توانند از این مکان بازدید نمایند زیرا حفاظت های خاص محیطی در آن صورت می گیرد و محدودیت بازدید برای آن وجود دارد.

 

آدرس: برزیل/ پارک ملی چاپادا


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به چشمه پارک ملی چاپادا
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.