پله های خیابان شانزدهم

در شهر سانفرانسیسکو یکی از زیباترین پلکان های جهان قرار دارد که با طرح و نقش های دل انگیز خود در قسمتی از شهر رخ نمایی می کند.
این راه پله زیبا در ابتدا هیچ طرح و نقشی نداشت و در یک اقدام همگانی، اهالی بومی گردهم آمدند و در زیبا سازی آن ایده های خود را مطرح نمودند. برای انجام شدن طرح منتخب، حدود 300 خانواده در طول 18 ماه حمایت های مالی و عملیاتی خود را انجام دادند تا هم اکنون نتیجه ای خارق العاده را تماشا کنیم.
این راه پله مزین به سرامیک ها و کاشی هایی چشم نواز می باشد که بخشی از آن ها هم دست ساز هستند. امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز پله های خیابان شانزدهم
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.